ROVER 620SDI

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco






[ wiadomość edytowana przez: funfel dnia 2006-06-22 06:19:05 ]
  
 
a opis?!
  
 
czterocylindrowy silnik wysokoprężny, z wtryskiem elektronicznym, turbodoładowaniem,intercoolerem, rzędowy, umieszczony poprzecznie, recyrkulacja spalin, 5-biegowa manualna skrzynia. seryjnie miał chyba 105KM i 210Nm, w środku.. el. szyby.. lusterka podgrzewane.. klima i takie tam pierdoły, bez skóry
  
 
Fajny.. a tam z boku to Gośka z fajką?
Pozdr.
  
 
heh, menda zawsze stanie tam gdzie nie trzeba.. ;]
  
 
Ladne autko. Gratuluje. A miejscowka bardzo znajoma, wiele przerw w liceum tam czlowiek spedzil na fajce ;].

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2006-03-09 20:04:33, zoom pisze:
Fajny.. a tam z boku to Gośka z fajką? Pozdr.



i jak dyskretnie wymazana
  
 







[ wiadomość edytowana przez: funfel dnia 2006-06-22 06:17:59 ]
  
 
yyy inne kołpaki ??
bo ja chyba slepy jestem.
  
 
Cytat:
2006-04-10 15:49:56, CZUCZU pisze:
yyy inne kołpaki ?? bo ja chyba slepy jestem.



a tys to jak z konewki wypalil
  
 
spoczko autko nic bym nie zmienial. lekkie poprawki stylistyczne i takie tam pierdoly. wymienil bym w nim wydech z wylotem do gory.
bardzo ladny wyglad. to tylko moje zdanie
ile bierze browara na 100 km??
pozdr,
  
 
DJ: wyszlo średnio 6 litrów (większość po mieście), a co do stylistycznych poprawek to zderzak z przodu i z tyłu musi odwiedzic lakiernika. Myslalem nad jakimis felgami.. ale walić to, autko wyciagnelo juz 190 (prosta sie konczyla) moze to i nie duzo ale jak na poczatek moze byc. Moge mieć oryginalny spojler do tego modelu ale nie wiem czy by to fajnie wygladalo. Stoi troche wysoko ale to nie jest jakies sportowe autko, z drugiej strony moze to i dobrze bo te "nasze polskie drogi" :] Wydech sie zrobi tzn sie kupi, ale to potem. Może by tak przyciemnic troche szyby, klamki i listwe boczna pomalowac w kolor nadwozia, przedni grill moze na czarno polakierować, ale czy ja wiem. I coś by jeszcze zrobić zeby to chociaz troche szybciej sie zbierało. To by było na tyle, ale co z tego uda sie zrobić..
Ogólnie to bez zadnych naklejek, wlotów i duzych skrzydeł :]

czuczu: jakie inne kołpaki, wcześniej ich nie było.
  
 







[ wiadomość edytowana przez: funfel dnia 2006-06-21 21:41:10 ]
  
 


[ wiadomość edytowana przez: funfel dnia 2006-06-21 18:29:25 ]
  
 
Cytat:
2006-04-12 16:08:20, funfel pisze:
DJ: wyszlo średnio 6 litrów (większość po mieście), a co do stylistycznych poprawek to zderzak z przodu i z tyłu musi odwiedzic lakiernika.

  
 
http://pl.youtube.com/watch?v=TUsmP0T36Ok :]
  
 
eee... same zdjecia...

Pozdr.
  
 
no zdjecia;] narazie nie wiem jak wstawic film miedzy te zdjecia Jaki program mi polecasz? :]

Pozdrawiam