1.8 DOHC do sprzedania (SMP)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak, tak to nie żart SMP oferuje Wam do sprzedania silnik 1.8 DOHC na gaźniku wraz ze skrzynią biegów, wałem, rozrusznikiem, dwururką i innymi potrzebnymi gadżetamii dokumentacją - kompletne-tylko wsadzać do poldka/kanta.

Coś o silniku: jest w IDEALNYM STANIE-świeżo po remoncie, nowe panewki, uszczelki, konieczne będzie jego spokojne docieranie Silnik w chwili obecnej jest rozebrany na częsci także kupujący sam organoleptycznie będzie mógł się przekonać, że to prawda. Jeżeli chodzi o skrzynię, to jest z ukośnym lewarkiem, cichuteńka, nie wyjąca. Oczywiście zapewniamy poskładanie silnika do kupy.

I teraz cena: po pierwsze chcę tu urządzić mały przetarg ofertowy na ten silnik z zaznaczeniem, że cena wyjściowa to 1400 zł za wszystko razem. Nie ma możliwości sprzedaży osobno w/w częsci.
Jeżeli zaoferowana przez kogoś cena przekroczy 1800 zł wsadzamy to do poldka/kanta gratis. Do tego dojdzie cena oleju i filtra oleju.

Czas składania ofert to powiedzmy tydzień od dziś. Jeżeli nie będzie rozstrzygnięcia wystawiam w/w silnik na allegro. Swoją droga nie sądzę żeby to było konieczne

Oferty proszę zostawiać w tym poście a nie na priva. Zwycięzca zostanie poproszony o dokonanie zaliczki w wysokości powiedzmy 20% wylicytowanej kwoty na konto SMP.

To chyba tyle

Zapraszam do licytacji.

P.S. Mam nadzieję, że GDA albo MAJCHAL nie zablokują tego postu
  
 
Kurna Olek,żebym ja miał kaskę...Buuuuuuuu!Oferta miód,malinka
  
 
Eh mając 1800 zł "wolne" - nie zastanawiałbym się wogóle i natychmiast zamknął bym posta jako skończoną licytację - ale cóż nie tym razem

mam nadzieje że nowa firma SMP będzie prowadzic działalność długo i kiedyś skorzystam z jej usług
  
 
ja bym dał 1800 za taki silniczek jak by 2.0 mi nie wypaliło.
jest tylko problem mój bolid nie ma silnika wiec jaką metoda mi go założycie
jezeli to nie problem to w środe wpłacam 400 i czekam na włozenie silnika
  
 
Jakąś linkę holowniczą mamy
  
 
No to mnie Bodziot rozbawiłeś do łez To Ci się udało. Lubię takich luzaków. Hmm...Nie wiem za bardzo jak go wsadzić na taką odległość. Może bedziemy wysyłac części serwiskiem a potem przyjedziemy i go poskładamy...? Hmm. Dysponujesz jakimś garażem z kanałem? Zawsze się można jakoś dogadać
  
 
Ja mogę tylko zachęcać i zaręczyć, że silnik jest po prostu żyleta – będzie na pewno długo służył. W takim stanie i za taką cenę dostać silnik to po prostu marzenie. Panewki wymieniamy tylko dlatego, że poprzednie były, „tradycyjnie” już, założone w niewłaściwe czopy, ale nie nosiły prawie żadnych śladów zużycia! Więc jak nabywca dotrze te cudo zgodnie z moimi zaleceniami, to będzie się nim dłuuuugo cieszył.

Brać! O taką okazję może być kiedyś cieżko.

Bodziot - załatwiasz garaż kanałem i masz załatwione. Jedynie dojazd doliczymy do cennika. Albo zaholujesz bolida do nas i wyjedziesz już autkiem gotowym. Rozwiązań jak widać - sporo
  
 
autko stoi u znajomego blacharza wiec jest kawałek dachu nad glową,. za założenie moge dać do 200 zł bo tyle sobie zarzyczył w/w znakomy za włożenie silnika do mojego scigacza (ale w promocji za 200 dostaje wspomaganie z załozeniem) wiec musze sie zastanowić. i to poważnie. W okolicach poniedziałku bede oglądał 2.0 jak mi sie nie spodoba (bo soś mi smierdzi w tej tranzakcji) to sie odezwe o moze ubijemy interes

wiec czekasm na koncowe ustalenie ceny bo konkurencja nie spi

Niemiał człowiek problemu kupił POLONEZA

[ wiadomość edytowana przez: bodziot dnia 2003-04-11 23:07:05 ]
  
 
Pożyjemy-zobaczymy Jeżeli masz włożenie za 200 zeta, to możemy Ci po prostu ten silnik przywieźć i niech Ci już znajomy go wkłada. Zobaczymy, jak będzie przebiegała licytacja Nie chcę nic mówić ale ten silnik za tą kasę jest naprawdę super okazją-wiesz co bierzesz i masz wszysko zrobione na cacy

[ wiadomość edytowana przez: SerU408 dnia 2003-04-12 07:15:31 ]
  
 
1400 poraz 1

1400 po raz 2

1400 po raz 3

SPRZEDANY DLA BODZOT

i jeszcze jedno pytanie to wersja 105 czy 111 KM


Niemiał człowiek problemu kupił POLONEZA

[ wiadomość edytowana przez: bodziot dnia 2003-04-12 16:38:03 ]
  
 
Bodziot – radzę Ci dokładnie obgadać sprawę włożenia silnika za 200 zł ze znajomym. Dodaj do tego skrzynię (bardzo ciężki okaz! – to nie takie piórko jak seryjna) – za włożenie samego silnika za dwie stówy to rozumiem - oraz wał napędowy. Oraz oczywiście trzeba nastawić i wyregulować zapłon i gaźnik, żeby zechciał gadać. Akurat takich operacji dokonaliśmy już dość dużo i nie jest to takie proste, łatwe i przyjemne jakby się wydawało. Sporo się trzeba namęczyć, w przypadku zastosowania gaźnika PN, z cięgnem gazu – trzeba trochę pokombinować (chyba że zostaniesz przy oryginalnym Weberze - ale wtedy miej świadomość, że z regulacją gaźnika będziesz musiał sobie sam radzić, bo wątpię, że znajdziesz kogoś kto to będzie umiał nastawić, trudniej też o części do niego). Dużo cierpliwości też trzeba mieć w przypadku montażu skrzyni – ciężko przykręcić mechanizm zewnętrzny zmiany biegów (przykręca się go po założeniu skrzyni, od środka auta, bo inaczej się skrzyni nie włoży, a dostęp od strony otworu w konsoli jest po prostu tragiczny). Poza tym włożyć skrzynię we trzech nam było naprawdę ciężko – sapaliśmy jak po maratonie – jest diablo ciężka. Chcę Ci tylko powiedzieć, że z tych 200 zł może się zrobić niezła sumka, bo za taką sumę to w warsztatach włożą co najwyżej skrzynię biegów i zamontują wał, ewentualnie wrzucą silnik na poduszki i cześć! To jest robota na dobry cały dzień i dla co najmniej dwóch (ciężko będzie), a najlepiej trzech osób. Piszę to tylko dlatego, żebyś się nie rozczarował, gdy Twój znajomy się narobi jak dzik i będzie za to żądał więcej.
  
 
poslalem dzisiaj totka jak sie uda skrzynia jest moja w kancie
  
 
witaj dzieki za oszczezenie ale powiedział ze za 200 to zrobi i wierze mu ze wie co robi bo sam ma 2.0 w polonezie dopieszcony przez kol. IREQ wien nie planuje problemów związanych z włożeniem. narazie kombinuje z przywiezieniem go i mam 2 alternatywy:
1) jechać po niego osobuście ( fajny)
2) moze Spedpolem było by taniej
  
 
Kupuj bodzio kupuj bo spocik sie zbliza i znow bede musiała zapiąc cie na mój hak
  
 
Cytat:
jeszcze jedno pytanie to wersja 105 czy 111 KM


To 132B1.000 - więc chyba powinieneś być ukontentowany
  
 
pewnie że jestem
  
 
a czy w gre wchodza raty ?? hehe
ma sie rozumiec ze bodzio jest juz pewnym kupujacym ? ;]
  
 
tak

i niechmnie ktoś przelicytuje to urwe co nieco
  
 
a ja bym się policytował jednak wcześniej chciałbym wiedzieć jakie dodatkowe koszty wiążą się z taką przekładką, oprócz samego silnika i przekładki? ile za przegląd, itd?
czy mogą być jakieś problemy z zarejestrowaniem takiego potworka?
  
 
Heh Licytacja się zaczęła Jeżeli chodzi o dodatkowe koszty, to nie przekroczą one 100 zł. razem z przeglądem ( no chyba, że akurat skończy Ci się ważność badania technicznego to wtedy troszkę więcej ) a z zarejestrowaniem nie powinno być żadnego problemu-ja nie miałem żadnego jak wsadzałem 2.0-kłopoty miałem z pojedynczą wycieraczką i brakiem zderzaka z tyłu-do silnika nic się nie czepiali-sprawdzili numery, wystawili kwit i pojechałem do wydziału kompromitacji wbić nowy numer silnika i pojemność do dowodu.