Trofeum Rally Sprint Sosnowiec/Będzin

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Już 26 marca br. Automobilklub Zamkowy organizuje pierwszą w tym roku imprezę sportową - III Sosnowiecki Rally Sprint stanowiący 1 rundę cyklu Trofeum Rally Sprint.

Do udziału w zawodach zapraszamy zarówno amatorów jak i kierowców posiadających licencje sportu samochodowego. Wpisowe tylko 60 zł. Trzy przejazdy atrakcyjnej trasy, dla zwycięzców atrakcyjne nagrody.

Przy okazji zawodów będzie można zobaczyć, tubing samochodów, wystawę dealerów samochodowych, pokazy jazdy na trolejach i jeszcze parę niespodzianek

Więcej informacji na stonie automobilklubu: www.akzamkowy.org
od 13.03.2006
  
 
Orientuje się ktoś którędy będzie przebiegać trasa? czy tak jak kiedyś koło standionu przez progi zwalniające i wyryp?
  
 
Trasa kolo stadionu na ul.Kresowa.
Podobno ma bys o wiele mniej dziureczek...
  
 
napisz cos wiecej jak bedziesz mniejwiecej widzial trase. chodzi mi o to czy zawieszenia nigdzie nie strace i czy maluchem cos zdzialam
 
 
Cytat:
2006-03-11 22:50:22, rallyman pisze:
Podobno ma bys o wiele mniej dziureczek...



jasssne a co zabetonowane te doły czy nie pójdzie trasa tędy ?klik?

pozatym to dziur tam kiedyś niebyło a trasa wg mnie lepsza niż w będzinie, dłuższa chyba itp (tak to było jakieś 2 lata temu)
  
 
snail: niezły filmik i ładny przejazd tych szykan. Ale na Bilsteinie to Ty chyba raczej wtedy nie byłeś?

[ wiadomość edytowana przez: layer dnia 2006-03-12 21:05:41 ]
  
 
Ojj pamiętam ten rajd... cały dzień z kamerą na deszczu, śniegu i mrozie... i te hopki ile ludzi lądowało w tych oponach to szok heh, ale wtedy to były czasy, Rafalmaxi, P.Kardas i reszta. No i z tej eliminacji była 30min. relacja na TVP3 aż sie łezka w oku kręci.



[ wiadomość edytowana przez: 130TC dnia 2006-03-12 21:55:57 ]
  
 
Cytat:
2006-03-12 21:05:18, layer pisze:
snail: niezły filmik i ładny przejazd tych szykan. Ale na Bilsteinie to Ty chyba raczej wtedy nie byłeś? [ wiadomość edytowana przez: layer dnia 2006-03-12 21:05:41 ]



hehe wtedy to niewiedziałem nawet co to jest bilstein i że coś takiego istnieje, to były czasy, niewiedziałem też, że zawias może się do czegoś przydać i jak jeszcze w zimę jeździłem na łysych vivo 13'' nabombionych po 2,5bara
  
 
Łapa tam bedzie potrzebna czy obejdzie sie ?
  
 
ehhh i znowu mamy szkole czyli tak jak myslalem, pierwszy start to I MT.

Pozdrawiam
  
 
i po imprezie panowie , jak ktoś będzie miła jakies fotki to dajcie tu linka albo na maila mge@wp.pl , chodzi mi głównie o fotki kantów
  
 
wysłałem kilka fotek... niestety Twojej nie mam bo baterie w aparacie mi siadły pozdro
  
 
Jak ktos ma fotki załogi nr 30 niech da znac

Pozdro.
  
 
impreza niezła tylko szkoda że maluch błędów nie wybacza, ma ktoś fotki czarnego malucha nr 10

e-mail: gronpiek@wp.pl
  
 
Jedna z fotek pstryknietych przez adi08 - wielkie dzienki