I el. MT 2006 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
fiestka jeszcze nie jest sprawna... i nie bój żaby bo moje autko (poza fotelami i pasami) też jest w 100% seryjna. Silnik, zawias itd made by Ford !!! pozdro i oby do zobaczenia na torze
  
 
Jedziemy na bank. Jestem ciekaw czy ostatnie zmiany pod maską poprawią moje czasy. Już sie cieszę
  
 
ten sezon musze sobie odpuścić z powodu braku autka...
mam nadzieje ze pare set-upowych startów mimo wszystko uda mi sie zaliczyć pod koniec sierpnia nowym autkiem...
tymczasem pozostaje mi oglądanie lub pełnienie roli service'u ewentualnie tudzież głownego grillmana teamu heheh
do zobaczenia na torze i powodzenia startującym...
PS: M-rally co tam szykujesz ukradkiem za sprzęcicho na 1 El. MT??

  
 
Cytat:
2006-03-20 11:00:00, HNT pisze:
PS: M-rally co tam szykujesz ukradkiem za sprzęcicho na 1 El. MT??



......niepowiem
niechce zapeszac narazie trenuje po długiej przerwie,bo daje mi sie we znaki długie rozstanie z kierownicą.pojade autem wypożyczonym od pewnego zawodnika z RC
  
 
gadałem z kilkoma ludzmi,i wiem ze konkurencja w klasie 126p bedzie ze ohoho....bedzie kilku panów z krakowa,mi.n. Waldek Janecki...........
  
 
jedno co mnie przeraza zwiazanego z tychami to to ze bedzie zimno jeszcze i zas trza bedziec czekac z 1,5h miedzy przejazdami
 
 
Cytat:
2006-03-21 20:28:22, comar pisze:
jedno co mnie przeraza zwiazanego z tychami to to ze bedzie zimno jeszcze i zas trza bedziec czekac z 1,5h miedzy przejazdami


a tam panikujesz... w Tychach jest zawsze taka gorąca atmosfera że w podkoszulkach będziemy śmigać
  
 
moze i ja, ale moja baba zacznie marudzic jak zmarznie , a ogrzac to tam jej ni ma kaj zabardzo
 
 
Siem wlasnie zapisalem
  
 
Ja napewno przyjade pokibicować i jakieś fotki porobić
Zatem do zobaczenia na torze!
  
 
A wlasnie, zeby sie zapisać wystarczy tylko wysłać majla z danymi załogi i auta? czy trzeba jechać do AZT i sie podpisywać czy coś?.
  
 
Wystarczy mail z danymi.
No i wplata na konto zeby miec znizke
Hehe, no i klubowicze maja znizke od znizki
  
 
Ja zjawie sie napewno poogladac wasze wyczyny
  
 
Ja niestety odpadam, bo uszczelka pod glowica daje juz coraz bardziej znac o sobie, auto traci moc i przerywa tak wiec chyba nie ma sensu go katowac. Kasy brak tak więc znowu mzk :/
  
 
OZ nie rób mi tego ... wymiana uszczelki to kwestia max kulku godzinek...
  
 
"wymiana uszczelki to kwestia max kilku godzinek" - niestety ja z czasem ciężko stoje, bo nauki przez te 2 tygodnie za duzo, nie wspominajac już o maturze. Druga sprawa, że jeśli miałbym samemu to robić, to raczej przerosłoby mnie to ... może innym razem, może będzie inny raz
  
 
ja tez raczej sie zjawie ale tylko jakie fotki porobic.muj kaszlak nienadaje sie teraz do rajdowania bo silnior sie grzeje za bardzo i ogólnie szykuje juz remonta.BTW- prosze was ...dajcie jakas mapke dojazdu na ten tor fiata...sama fabryka wiem gdzie jest ale nic wiecej. jeszcze tam niebylem a bardzo chce bez problema tam sie zjawic...dzieki z góry
pozdro
  
 
Ja sie pojawie na prawym fotelu COLTA to pierwsza pruba tego autka mysle ze bobrze zesmy go przygotowali na cały sezon 2006 Pozdro adi
do zobaczyska na MT I el
  
 
Wyłapałem dosyć istotną nieścisłość w nr konta, na które trzeba przelać wpisowe na I el.

W regulaminie podano nr: 33 1020 2508 0000 0102 0114 0524.
Przy przelewie wyskoczył mi zonk.
We wcześniejszym info o zawodach jest nr: 33 1020 2528 0000 0102 0114 0524 i ten numer jest ok.

Mam nadzieję, że jeszcze nie płaciliście
  
 
ufff... My już płaciliśmy ale na szczęście na ten dobry numer