I el. MT 2006 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
...chociaż napiszcie jak tam dojechac.interesuje mnie droga od bierunia.to jest na terenie fabryki??
mam nadzieje ze ktos sie pokwapi i napisze;]
  
 
To jest przy drodze znajdującej się na tyłach fabryki, jadąc od strony Tychów skręcasz w prawo przed kapliczką taką małą przy drodze co stoi To jest wjazd na teren toru... jak się pomyliłem, to niech mnie ktoś poprawi, dawno tam nie byłem
  
 
Cytat:
2006-03-26 21:38:29, subaru_rallyfan_roman pisze:
Wyłapałem dosyć istotną nieścisłość w nr konta, na które trzeba przelać wpisowe na I el. W regulaminie podano nr: 33 1020 2508 0000 0102 0114 0524. Przy przelewie wyskoczył mi zonk. We wcześniejszym info o zawodach jest nr: 33 1020 2528 0000 0102 0114 0524 i ten numer jest ok. Mam nadzieję, że jeszcze nie płaciliście




kurfa mac bez takich mi tu, juz myslalem ze bede dymy jutro robil dzowniac do azt, ale naszczescie wpacilem na ten dobry numer
 
 
dzieki LUKA-jeden porzonny;p
moze jeszcze ktos cos doda???
  
 
Cytat:
qbara
Wysłany: 2006-03-27 14:23:23

dzieki LUKA-jeden porzonny;p
moze jeszcze ktos cos doda???



tak jak mówił Luka jadąc od strony Mikołowa przez Tychy trzeba jechać dalej potem jest rozwidlenie - 1 droga biegnie w lewo na oswiecim, mijajac fabryke fiata z lewej, 2 droga biegnie w prawo i mija fabryke fiata z prawej str. Ty skrecasz własnie w ta w prawo.
jadac dalej , na wysokosci zabudowan i parkingu fabryki (lewa str) po prawej stronie wypatruj przystanku autobusowego, za nim takie stodoły czy cos z czerwonej cegły niezbyt duze- własnie tam w lewo jest dróżga prowadzaca na tor przez brame
heh do zobaczenia na torze
  
 
qbara my pojedziemy z Jaworzna to mógłbyś się pod nas "podpiąć", tylko że my pojedziemy rano bo startujemy.

Albo po prostu jedź po naszych śladach
  
 
Cytat:
2006-03-27 15:49:33, HNT pisze:
Ty skrecasz własnie w ta w prawo.



Tzn. w sumie to jedziesz prosto, bo w prawo tak całkiem to na tereny przmeysłowe zjedziesz
  
 
dzieki HNT za wyczerpująca odpowiedz...juz dokładnie wiem jaka droga jechac
widzimy sie na torze...hehe
130TC- jakby co mozemy razem wracac
  
 
Cytat:
2006-03-27 20:28:58, qbara pisze:
130TC- jakby co mozemy razem wracac


No spoko, zawsze będzie miał nas kto odholować jakby co (ale odpukać w niemalowane... )
  
 
Witam serdecznie Ja napewno sie pojawie wraz z zielonym oczywiscie na lini startu, takze pozdrwiam d zobaczonka na torze Fiata
  
 
sory za [ot] ale kolega Dr_Ozd obiecał, że przybliży dane techniczne i materiały z budowy swojego auta. Dobrze o tym pamiętamy więc prosze się nie migać pozdrawiam
  
 
kolega rook jak tylko skończe elektryke i zarejestrujemy powinien sie tez pojawić

foto z ergu

  
 
nono ładniutki ten malacz, chetnie zobacze go w akcji na torze
no i ciekawe jakie osiagi??
  
 
w trakcie regulacji silnika i korygowaniu ustawień na razie problemy z dostarczaniem paliwka ale powinno mu przejść, pewnie sito w baku przyschneło



[ wiadomość edytowana przez: _Arti_ dnia 2006-03-30 22:22:49 ]
  
 
Niestety start z Mateuszem nie dojdzie do skutku, również nie planuje jechać swoim autem , a skoro pilot jest obowiązkowy to bardzo chętnie kogoś popilotuje. Jak coś walić jak w dym pozdro
  
 
prawdopodobnie u mnie będzie wolny prawy fotel... pisze "prawdopodobnie" bo na 100% jeszcze nei wiadomo więc możesz trosze się ze mną pobujać jak co to pisz na GG 1032256
  
 
Tak chciałem przynajmniej pooglądać MT ale niestety coś mi sie popieprzyło i zapomniałem ze w sobote i niedziele mam studia
no szlag by to trefił... a wiec etatowym władca grilla zostaje rallycage
moze wpadniemy rano do 10:30 na tor...
  
 
jakby ktoś miał wolny prawy fotel to mogę jechać jako pilot bo nie dało rady porządnie przygotować samochodu
  
 
O ktorej spotykamy sie pod data?
Spotkalem Michalskiego na sprincie w Sosnowcu, to mowil, zeby byc tak kolo 8-mej...
  
 
Wiatam!!!
JeSli w dalszym etapie wszystko będzie kleic z wozem tak jak teraz, to ja też sie pojawie :d:d:d Mój pilot będzie debiutował heheh Pozdróffka