Odbył się mikrospocik w Gdyni :)))

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak jak w temacie.

Poznałem Mirka we własnej osobie, obejrzelismy swoje auta, a wszyskto trwało około 10-15 minut

Niestety obaj byliśmy w pośpiechu, ale na jutro zaplanowalismy cos dłuzszego w bardziej urokliwym miejscu, bo na Skwerze Kościuszki.

Pozdrawiam

PS. Chyba widzialem Tomka z Gdyni, ale nie jestem na 100% pewnien. Tomek, czy to byłeś ty na Kieleckiej koło WSAiB???
  
 
a gdzie fotki?
  
 
Fajno!
Góral - ja bym nawet nie zdązył aparatu wyciagnac - spocik trwał 15 min . Ale jutro pewnie bedzie dłużej- nie???
A propos skweru - pisałeś kiedyś Leszek ,ze widzaiłeś tam jakieś trzy (albo dwie )ładzianki.jesli będą zobacz co i jak OKI?
pozdr
Paweł
 
 
No i w koncu dzisiaj odbyl sie bardziej arsowy spocik. Suma autek = 2 Niestey nie bylo wicej zainteresowanych. Staly gdzies obok 2 samarki, ale ich wlasciciele raczej byli nastawieni na spacerowanie.

Pogadalismy z mirkiem o tym i o tamty i rozjehalismy sie do domow

Pozdrawiam.
  
 
Witam
Potwierdzam uczestnictwo w spocie, hmmmm... no dobrze, mini spociku, ale mysle ze w przyszłosci kogos dokoptujemy do naszej grupy.., na razie usiłuje pogodzic swoje obowiazki ze zlotem w Sulejowie
  
 
Spocik mały , ale tresciwy))
mam nadzieje,ze uda Wam sie pogodzic z obowiazkami i dotrzec do Sulejowa.
Pozdrawiam
Paweł
 
 
Posiadam 2107 i jestem z Rumi czyli bardzo blisko z gdyni i bardzo chetnie bym sie kiedys spotkal na jakims spocie. moj mail to mmalecki83@o2.pl
 
 
Witaj wiec w klubie..zapraszamy do towarzystwa...
  
 
Zagladaj czesciej na forum to sie jakos umowimy. Pogoda jest ladna wiec mozna sie spotykac chociazby co tydzien
  
 
Kolega z Rumii sie ujawnił wiec jest Was jak na razie trzech
Był kiedyś jeszcze Macias, ale chyba na razie odpuscił sobie zabawę w samochodyWiem,ze ze wzgleów osobistych i bardzo jestem ciekaw jak mu sie wszystko poukładało. Może jeszcze kiedys sie odezwie...Ale ja podczas ostatnich wizyt w Trójmieście widziałem tak mnawet sporo Ładzianek. Wiec moze to jeszcze nie koniec, jesłi chodzi o waszą grupę???
Paweł
 
 
Myśle i mam nadzieje ze to nie koniec, sporo Ład jeżdzi faktycznie, niektóre w niezłym stanie, ostanio w basenie jachtowym zobaczyłem śliczna żóltą Niwke..., pieknie utrzymaną.. aż mi slinka pociekła..., zawsze miałem sentyment do Niwek
Mysle że ludzie mało wiedzą o naszym klubie, ale dopicuje trochę swoje autko nalepie jeszcze jedna naklejkę, i moze ktoś jeszzce dołaczy?.., ja sam przecież dosc niedawnop dowiedziałem się o istnieniu klubu, a co tam pochwale się, było to tak..:
jak kupiłem to chciałem się pochwalic mojej pani, wciaz nie wiedziała o jakie autko chodzi więć zacząłem grzebać po sieci za fotka białej siódemki, i trafiłem na tę .. już w tej chwili naszą stronke...
  
 
Czesc
Tak jeżlei okolice WSAiB to byłem ja. Byłem na uczelni także w soboty i niedziele czasami samochodzik tam stoi. Piszę czasami bo miszkam na Witawie także nie zawsze staczam się nim do budy.

  
 
W takim raize spotkalismy sie wzrokiem w sobote Zauwazylem, ze patrzysz sie na moja Lade jak kolo ciebie przejezdzalem, a ty akurat wyjezdzales z parkingu na Kielecka. Masz taka latke niepolakierowana na lewym przednim blotniku. A tak w ogole to co ktorys dzien staje kolo twojej ladziany na parkingu przy Dominium Gdyńskim A cholera zastanawialem sie czyja to moze byc lada))

Do zobaczenia na ulicach Gdyni
  
 
super historyjka z tymi waszymi spotkaniami na ulicy i teraz na klubowym forum))
Paweł
 
 
Juz teraz zapraszam kolegów "ładnych" z 3miasta na nasz kolejny spot który odbędzie sie 11 maja (niedziela) godz. 12:00 tradycyjnie już na pasie startowym Zaspa - co bedziemy robić to jeszcze nie wiemy, ale na czerwiec są plany spotu na lotnisku w Borsku - tam można sprawdzic swoje auto (jakie są tam możliwości to można zobaczyc zdjęcia na naszej stronie - Zlot Ogólnopolski Borsk)

pozdrowienia dla LKP
  
 
Ja co roku bywam w Borsku, ale nad jeziorkiem, zawsze w dlugi weekend majowy

Slyszalem i widzialem lotnisko, ale nigdy tam nie zajechalem

Date 11 maja wpisalem do kalendarza. Coprawda 10 maja bede w Szwecji, ale 11 postaram sie do was wpasc, jak bede w stanie (sklepy wolnocłowe napromie)
  
 
Leszek, kurde ale się ciekawie złożyło. Bo moja mama jest nauczycielką i w tym czasie (w tym jest też 11.5) robi właśnie szkolną wycieczkę zagraniczną do Skandynawii (na trzy dni) wraz z przejazdem przez most na Bałtyku łączący Danię ze Szwecją, jakieś tam przejazdy promem, po drodze Szczecin i okolice, no i też oczywiście obowiązkowo strefa bezcłowa (ale to tylko dla nauczycieli-opiekunów). Tylko, że tak się składa, że mój brat i siostra jadą z mamą, a ja nie (ja po prostu nie lubię jeździć - dla mnie się liczy tylko turystyka rowerowa). Pozdrówka.
Ps. Z ciekawości pytanko: a Ty Leszek do Szwecji samochodem czy jak?

Łada - najlepsza z najgorszych.
Łado - wróć na polskie drogi!

[ wiadomość edytowana przez: mily_byd dnia 2003-04-16 19:13:10 ]
  
 
Nie, nie miły, nie autkiem Mój rok ma połowinki i jedzieny na jedna noc sie zabawic na promie Nawet nie zejdziemy w Szwecji na ląd

A twoja mama bedzie zapewne plynela promem do Szwecji do Ystad ze Świnoujścia, a ja bede płynął z Gdyni do Karlskrony.

Pozdriawiam

PS. Taka mała kryptoreklama - jakbyście sie wybierali kiedykolwiek do Danii to polecam linie promową DFDS Seaways (firma w ktorej pracuje wprowadzala ta linie do Polski )
  
 
A no to racja - na promie rzeczywiście można się zabawić z full wypasem - tak przynajmniej wynika z oferty. A w przypadku wycieczki szkolnej - chyba faktycznie ze Świnoujścia do Ystad.
  
 
DFDS ma tez niezłe tramwaje wodne w KopenhadzeMozna w ten sposób wygodnie zwiedzic miasto, ale do Niemiec z Dani wracalem Promem Scandlines.Ze sklepem wolnoclowym na pokladzie))