Sportowe sprężyny Ventura - troszke taniej

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam ! Dzis miałem troche luzu więc pojeździlismy z Konradem po sklepach tuningowych w Krakowie.Zaliczylismy sklep RAKO tuning w wieliczce i okazało się, ze spręzyny, ktore w Warszawie na Kruczej były po 650 zł, w RAKO mozna kupić za 550 złotych a to juz duża różnica. Po za tym jest tam dośc duzo róznych dodatków "upiększających samochody" z tym,że do łady akurat nic specjalnego nie ma. Aha zanleźlismy jeszcze tarcze wentylowane OMP (tajdowe) do samary za około 300PLN /komplet. A wentylowane tarcze do samary można sobie kupić w Bielsku Białej obok serwisu Jakubowskich. Gośc ma tam równiez niezłe klocki , felgi i inne akcesoria dobrych firm do łady.
Potem zaliczylismy ten nowy salon ŁADA na zakopiance.Nie było włascicieli , ale i tak mielismy oskazje poogladac dokładnie nowiutką 111 (kombi)z silnikiem 91 KM i wieloma dodatkami. Cena 36 600 jest chyba jednak zapoorowa .Gośc powiedziła nam ,ze sprzedali w ciągu miesiaca juz chyba cztery ŁAdy NIWY!!!.Nieźle
Potem szukalismy firmy Skorpion (hurtownia czesci) , ale znaleźlismy inna hurtownię Krakmot, który własnie przenosi się z Batowic(ul. Powstańców) na ul. Centralną (to rejonie M1- info dla krakusów).Skorpiona znleźlismy równiez , ale na ul. Makuszyńskiego w Hucie.Niestety -zamknięte)))
Dobra - to na tyle

[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2005-05-22 15:46:03 ]
[ powód edycji: literowka w tytule ]
 
 
Witam - Jutro czyli 25.03 wpłacamy z Radkiem pieniądze na sportowe spręzyny Ventura do łady samary(progresywne , obniżają o 40mm)nadają się do sportu amatorskiego przy równoczesnym zastosowaniu lepszych gazówek(Bilstein, KYB, Sachs).Spręzyny zamawiamy w Wawie na Kruczej . Mam prośbe- poniewaz będziemy jutro rozmawiac z włascicielem firmy, która to sprowadza- chcielibysmy mu powiedziec czy będa jeszcze chętni na takie spręzynki. Od tego ile sztuk sprowadza, zalezy zniżka( max 25%) co pozwala na zakup kopletu w cenie poniżej 500PLN. Wiem,ze Misiek z Wadowic też chce ale na razie sie wstrzymał. Proszę Was aby tu zgląszać chęć zakupu takich spręzyn w przyszłości
Paweł
 
 
Dzwoniłem przed chwilą do wawy o spęzyny- Już są , "clą sie i w środę będą na 99% do odbioru.
Paweół
 
 
Przed chwilą dzwonił do mnie ojciec z W-wy i mówił że 2 komplety (my i misiek) sprężyn już odebrane
  
 
widziałem ję... są zajebiste
  
 
Już się nie mogę doczekać aż moja ŁADna stanie na nich.
  
 
Zaraz Ci Misiek podeśle fotki
A przywieźć moge Ci je dopiero w "lany"poniedziałek. będę u siebie w Budzowie więc zrobię sobię małą, wycieczkę do Wadowic.jakos się umówimy tylko podeślij mi na priva twoja komorkę
Widziałem się w Wawce z Góralem , który był uprzejmy i kupił dla jednego węgra owiewki z Heko. pogadalismy troszkę o zlocie odebrałem owiewki i musiałem się zwijac do kraku.
W sklepie na Kruczej (tam gdzie mają te sprężyny do samarek, mamy juz stały -15% upust.TAk więc jak ktoś planuje zakupy jakichs rajdowych felg(mają niezłeOZ), sprężyn amortyzatorów i r óżnych różności dop sportu to polecam - to jeden z nieiwelu "przyjaznych dla LADZIARZY sklepów w polsce))
Paweł
 
 
No i oto kilka fotek spreżynek









  
 
Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh............. łezka sie w oku kręci Przepiekne są!
  
 
Ważne żeby były dobre Bo piękne to one nie będą pewnie szybko....
No ale dla tych co pewnie zastanawiaja się co zrobic z zawieszeniem samary , krótkie info o moich przerobkach: potrzebne są gazowe amortyzatory(moje np. to KaYaBa czyli KYB) i do tego własnie te sprezyny.Amorki są sztywne , sprężyny ponoc też , a ponadto obniżaja zawias o 45mm. Taki zestaw , według nektórych "autorytetów"nadaje sie do amatorskiego sportu. jak to naprawdę jest -wkrótce napiszę))
Paweł