Zdaje sie, ze zgubiłem (albo ukradziono mi) papiery...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
...i co teraz?))

Pytanko: czy ktos wie, co robic? Jaka jest droga i koszty nowego dowodu rejestracyjnego, czy trzeba wyrobic nowe blachy itp... pomocy!!!))))

inna sprawa, ze zgubic prawko, rejestr, patent zeglarski itp to trzeba byc zdolnym no, ale czego sie nie robi dla interesujacego zycia

pozdrawiam!


[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2005-05-22 15:46:49 ]
[ powód edycji: literowka w tytule ]
  
 
masz pecha - bo teraz więcej kłopotu i chodzenia niż to warte...Ale powinni Ci wydac chyba duplikaty.
Blach raczej nie będziesz musiał zmieniać
Pozdr
Paweł
 
 
blachy zostaja.
placisz 30 zeta za dowod i nowe hologramy na tablice.

gorzej, bo musisz powtorzyc przeglad, chyba, ze znajda, kiedy robiles i wystawia ci zaswiadczenie. jak masz niedaleko do przegladu to prosciej go zrobic, bo im sie nie chce szukac w kwitach....

adasco
 
 
jak mi ukradli papiery, to dostałem duplikaty i nie musiałem przerejestrować autka. ale to było parę lat temu.
  
 
A jak ma np. stare tablice?To też tylko dowód nowy,czy karzą zmienić odrazu na białe?
Pzdr Grzesiek
  
 
jak masz stare blachy to niestety wymiana. I 130 zeta mniej.
wspolczuje

adasco
 
 
No, falszywy alarm - przetrzasnalem niebo i ziemie i okazalo sie, ze kumpel sprzatajac podprowadzil mi portwel i grzecznie schowal DO SZAFY w sali teatralnej... echhh ten pedantyzm - ile mnie to strachy kosztowalo))))

pozdrawiam,
szczesliwy groszek69
  
 
No to cale szczeście- zaoszczedziłeś sobie trochę łażenia i zbędnych wydatków))
 
 
Tak już poza nerwami to napewno trzeba najpierw ten fakt zgłosić na policje(2-4godz) potem z zaświadczeniem z policji do wydziału komunikacji i przy starych tablicach niestety wymiana a przy nowych to nie wiem ale w przypadku zgybienia nawet jednej nowej tablicy to i tak następne nr-y za następną kasę - wiem bo zgubiłem nową i lekko mnie ten fakt wkurzył
  
 
No, to dzieki temu zaoszczedzilem troche kasy i bede mogl Ladnej zafundowac prezenty na zajaczka - centralny zamek i radyjko...))))))))))))))