Sprawa Esperynka - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Prawda jest też taka ,że Esperynkowi obrywa się też często za to co innym przeszłoby bez krzyku.
Chłopak jest czasami traktowany jak taki "chłopiec do bicia"

Esperynek, w wypowiedziach nie używaj niczyich imion ani ksywek i wszyscy bedą happy

HALLO!! MODOWIE!!! Wątek już jest dość długi ,wyniki jednoznaczne Dajemy szansę Esperynkowi (nie jest to pierwsza osoba która dostała drugą szansę , dlatego nie wiem skąd tutaj taki długi czas reakcji )
  
 
Cytat:
Prawda jest też taka ,że Esperynkowi obrywa się też często za to co innym przeszłoby bez krzyku.
Chłopak jest czasami traktowany jak taki "chłopiec do bicia"



dokładnie tez to zauważyłem

wiec biore to swojego garba i daje mu zoltego bezterminowo narazie
niech ma na urodziny imieniny czy cos tam innego
kiedys podejme decyzje co dalej
  
 
Dziękuję bardzo!
  
 
A co z moimi drzwiami i malowanie?? moje urodzinki juz tuż tuż... a tu echo..
  
 
Cytat:
2006-03-30 21:48:39, Czarek_Rej pisze:
A co z moimi drzwiami i malowanie?? moje urodzinki juz tuż tuż... a tu echo..



z ta prośbą to sie skieruj predzej do Caritas'a bo tu sami raczej skapcy sa i sie niedoczekasz
  
 
Cytat:
2006-03-30 21:11:16, cezariusz pisze:
dokładnie tez to zauważyłem wiec biore to swojego garba i daje mu zoltego bezterminowo narazie niech ma na urodziny imieniny czy cos tam innego kiedys podejme decyzje co dalej



BRAWO CEZARIUSZ !!!

Nie boisz się podejmować decyzji ... i zauważyłem, że należysz do nielicznych Modów ... którym przyjemność sprawia nie tylko represjonowanie szeregowych membrów...

Tylko bez domysłów proszę ... chodzi mi o modów w ogóle a nie tych z naszego forum ...
  
 
Cytat:
2006-03-30 22:12:27, Armani01 pisze:
...że należysz do nielicznych Modów ... którym przyjemność sprawia nie tylko represjonowanie szeregowych membrów...


Walczy o nastepną kadencję?
  
 
Fakt, boję sie podjąc decyzję... Normalnie sprawa życia i śmierci


Armani... Jak Ty cos czasem już dasz
  
 
Cytat:
2006-03-31 00:06:31, Zoltar pisze:
Fakt, boję sie podjąc decyzję... Normalnie sprawa życia i śmierci Armani... Jak Ty cos czasem już dasz





mój kochany zwyrol

Do rzeczy....
Popieram decyzję Cezariusza o przyznaniu Esperynkowi Żółtodzioba, chłopak stara się zmienić swoje zachowanie, a do tego zależy mu na aktywnym członkostwie bardziej niż wielu Esperomaniakom z Memberem w profilu.
Pokutą niech będą cięgi które zebrał od Was za trzech.

Esperynek, postawiłem się za Tobą więc postaraj się nas nie zbłaźnić w najbliższych kilku tygodniach

Co do Piotrka i jego kandydatury na MODa.....

Piotrek wiesz że jesteś jedną z moich ulubionych postaci na forum, jednak Twojej kandydaturze mówię STANOWCZE i KATEGORYCZNE NIE, a to z jednego prostego powodu, na tym "stanowisku" zależy Ci tylko i wyłącznie dla jaj.

To tyle.
  
 
Cytat:
2006-03-31 01:42:36, -JACO- pisze:
na tym "stanowisku" zależy Ci tylko i wyłącznie dla jaj.



Kurde JACO... nie będzie z Ciebie pożytku. Rozgryzłeś moje intencje.
Ty się nie nadajesz do wybierania kogokolwiek, bo zawsze będziesz wybierał TYCH WŁAŚCIWYCH, a tak być nie może. Trzeba wybierać buraków, debili, karierowiczów i skompromitowanych polityków.
A teraz idę sobie popłakać w samotności.

Oczywiście dalej kandyduję.
  
 
Mody, zróbcie ten wątek klubowym. Dziękuję.
  
 
Cytat:
2006-03-31 01:42:36, -JACO- pisze:
Piotrek wiesz że jesteś jedną z moich ulubionych postaci na forum, jednak Twojej kandydaturze mówię STANOWCZE i KATEGORYCZNE NIE, a to z jednego prostego powodu, na tym "stanowisku" zależy Ci tylko i wyłącznie dla jaj. To tyle.



i dzieki takim ludziom w Polsce jest jak jest
Piotrek na Moda
  
 
Cytat:
2006-03-31 10:05:42, patrykowski pisze:
Piotrek na Moda



Ty chyba piotr'ka nie znasz za dobrze, ale zgadzam się!
  
 
Cytat:
2006-03-31 00:06:31, Zoltar pisze:
Fakt, boję sie podjąc decyzję... Normalnie sprawa życia i śmierci Armani... Jak Ty cos czasem już dasz



Już taki ze mnie burak ...

  
 
Cytat:
2006-03-31 11:18:52, Armani01 pisze:
Już taki ze mnie burak ...




eee bez przesady, ja bym to nazwał nadmierną ekscytacją
  
 
Cytat:
2006-03-31 11:53:40, -JACO- pisze:
eee bez przesady, ja bym to nazwał nadmierną ekscytacją



Skromna podnietka
  
 
No to chyba już czas na Membera dla Esperynka
Nikt mi nie powie że chłopak rozrabia ,a do tego niezłe śledztwa przeprowadza
  
 
Więc????
  
 
Ja też jestem za Memberem.
Gość wyraźnie zrozumiał o co chodzi na tym forum.
  
 
jest tylko jeden problem
czy jego mlody umysl zniesie topiki klubowe i zawarte w nich tresci
( patrz zdjecia ze zlotu)
jak tu wpadnie piekny roman z jeszcze piekniejszym zbyszkiem prorokiem ziobro to dopiero bedzie jazda