Dodatkowe atrakcje na zlocie - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No ale jak świadomie przypierdalacie w drzewo to macie pewną kasację samochodu. Więc to zły pomysł, lepiej Panowie trzymajmy się tego co mówi AvtoVAZ o bezpieczeństwie w ładach: po co zabezpieczenia antywypadkowe - przecież samochód służy do jazdy a nie do wypadków. Nikt nie kupuje samochodu z myślą o wypadku.
No i te nielegalne wyścigi możemy porównać do tego co mówił Kondrat w "Dniu świra" w odpowiedzi swojemu synowi: że jak się chce ożenić, to nie można z góry zakładać, że coś nie wyjdzie i będzie rozwód. Trzeba z góry zakładać, że wszystko się uda.
Tak samo jest w nielegalnych rajdach ulicznych. Nie można z góry zakładać, że te rajdy to będzie wypadek. Zawsze trzeba myśleć, że będzie zabawa full wypas, samochód będzie cały, żadnego wypadku nie zrobimy, trochę adrenalina podskoczy (ja bardzo to lubię) itd. Chciałbym takie lub podobne ryzyko, ale generalnie nie mam okazji żeby jakieś ryzyko przeżyć.
  
 
Miły co do nielegalnych wyscigów to właśnie po to mamy wynajęty pas w Piotrkowie żeby wszyscy się wyżyli tam gdzie jest na to miejsce a nie ścigali na ulicach
  
 
No ale czy oprócz slalomów obok pachołków są przewidziane wyścigi bez takich przeszkód na prostej, żeby można było rozpędzić się nawet do top speeda jak ktoś będzie chciał.
Ps. Kondrad, właśnie na pasie to jest gorzej, bo mniejsze ryzyko. A jak dla mnie to im większe wariactwo (że tak powiem) tym lepiej.
  
 
Wszedłem sobie na tą stronę www Ośrodka Dresso i czytam, że mają tam:
- basen z podgrzewaną wodą, brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią,
- boisko do siatkówki,
- boisko da koszykówki,
- kort tenisowy,
- quasi-amfiteatr,
- etc.

Qrna -> chyba maslanka mnie zamroczyła, albo deszcz zalał oczy, bo nic takiego nie zauważyłem (a szkoda, bo może bym się chociaż wykąpał w basenie) podczas poprzedniego zlotu. .

  
 
no muszę uczciwie przyznać że nie dane mi było również zauważyć tylu atrakcji na terenie ośrodka
  
 
Cytat:
2003-04-16 16:48:59, Mariusznia pisze:
Wszedłem sobie na tą stronę www Ośrodka Dresso i czytam, że mają tam:
- basen z podgrzewaną wodą, brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią,
- boisko do siatkówki,
- boisko da koszykówki,
- kort tenisowy,
- quasi-amfiteatr,
- etc.



niezły żart
  
 
Atracje w osrodku, owszem spore, ale najwieksza byloby zobaczenie Pierwszej Klubowej Wirtualnej Laciatej Nivki (w skrocie PKWLN) na zywo .
Ech, pomazyc....
  
 
eno mamy obiecane że Łaciata będzie a jak nie to Góral trzyma coś wybuchowego w zanadrzu
  
 
  
 
Ja tu o basenach, jacuzzi, kobietach masujących plecy, a Wy... Ech...
Ale Góral śtraszny jest, to faaakt... Na lokalne zlotty to na rowerze, jak Miły muszę przyjeżdżać (w sumie, jak ŁADnA pogoda, to jest to nawet całkiem przyjemne).
  
 
Mariusz nia! - dzis widziałem Górala i wcale nie jest teki straszny))
Jeśli chodzi o basen to myślę,że nie chodziło o podgrzewane słońcem kałuże))
 
 
Cytat:
Mariusz nia! - dzis widziałem Górala i wcale nie jest teki straszny))



prawda?!?!?!
  
 
jaki basen?!
jak mi sie wody naleje do bagaznika, to bedzie basen
a co do drewna....a lasu malo wokolo?
wezme siekierke
przyda sie tez do ewentulanej obrony, gdy Goral wycagnie bazooke z bagaznika...


aha, i co, bedzie ktos w piatek?

adasco
 
 
Myślę,że niezła atrakcją bedzie naprawde wizyta kolegów z Węgier
jasiu dzis dostał Maila od Zoliego , w którym potwierdza wizytę siedmiu osób. Bedziemy ich goscić u siebie w domu a dwie osoby beda spać w bungalowie. Dlaczego??? bo przywożą na Lawecie za Toyotą sportową LADE 2101(!)i chcą ją tam umieścić na parkingu.Nizły pokaz nam sie szykuje , widziałem Svero nażywo w akcji na torze rallycrossowym(jest filmik na naszej stronie- to ta srebrna 2101)i potem na lotnisku w Kunmadras. Jeden z Wegrów (FSO papa) przyjeżdża do krakowa jużw środę bo chce sobie pozwiedzac nasze miasto.Jest z pochodzenia polakiem więc nie będzie problemow z komunikacją jeśli będziecie chcieli pogadać z Wegrami o ich autkach.
Pozdrówka
Paweł
 
 
Cytat:
2003-04-17 08:21:35, Anonymous pisze:
jaki basen?!
jak mi sie wody naleje do bagaznika, to bedzie basen
a co do drewna....a lasu malo wokolo?
wezme siekierke
przyda sie tez do ewentulanej obrony, gdy Goral wycagnie bazooke z bagaznika...


aha, i co, bedzie ktos w piatek?

adasco




jeśli chodzi o basen w bagażniku, to najprędzej u mnie w ciąż nie wywierciłem otworów wylotowych w dnie kufra , ale bazookę woże zabezpieczoną...

ja i Kacper na 90%
  
 
Co panowie na to żeby rzut odbywał sie samą oponą a nie kołem zapasowym ??? Myśle że to byłoby czystrze, bezpieczniejsze a i wyniki byłyby bardziej spektakularne
  
 
Cytat:
2003-04-18 10:32:34, Konriii pisze:
Co panowie na to żeby rzut odbywał sie samą oponą a nie kołem zapasowym ??? Myśle że to byłoby czystrze, bezpieczniejsze a i wyniki byłyby bardziej spektakularne



No jasne -> Konrad ma rację!
Eeee... a żeby było sprawiedliwie, to ja będe rzucał dętką, dobrze?
  
 
Poza tym jakby miało być rzucanie całym kołem, a nie tylko oponą, to felka by się mogła pogiąć. W związku z tym jak ktoś ma niepotrzebną oponę, to myślę, że mógłby zabrać. Ja mam, ale wiadomo że nie zabiorę, bo najpierw na umówione miejsce spotkania, jak pojedziemy na zlot, będę musiał dojechać autobusem MZK, no a w autobusie nie będę targał tej opony. Aha, a czy technika rzutu będzie jakaś określona, czy dowolna?

Łada - najlepsza z najgorszych.
Łado - wróć na polskie drogi!

[ wiadomość edytowana przez: mily_byd dnia 2003-04-18 12:05:38 ]
  
 
Cytat:
2003-04-18 11:34:20, Mariusznia pisze:
Cytat:
2003-04-18 10:32:34, Konriii pisze:
Co panowie na to żeby rzut odbywał sie samą oponą a nie kołem zapasowym ??? Myśle że to byłoby czystrze, bezpieczniejsze a i wyniki byłyby bardziej spektakularne



No jasne -> Konrad ma rację!
Eeee... a żeby było sprawiedliwie, to ja będe rzucał dętką, dobrze?



rozumiem że tą ładną rowerową...