Regeneracja walka rozrzadu Slask-gdzie , kto zrobi to dobrze

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Prosze o podanie adresow zakladow godnych polecenia zajmujacych sie naprawa walkow rozrzadu na slasku , najlepiej okolice Gliwic
  
 
Możesz do nas wysłać.
  
 
podczepie sie szukam firmy ktora wykona kopie walak ale w okolicach warszawy
  
 
Cytat:
2006-03-30 16:09:50, mysza127 pisze:
Prosze o podanie adresow zakladow godnych polecenia zajmujacych sie naprawa walkow rozrzadu na slasku , najlepiej okolice Gliwic




w gliwicach walki regeneruje POLOK
zaklad napraw glowic samochodowych w POCH
co do jakosci to niewiem nic
  
 
Cytat:
2008-01-31 18:27:59, 4xtrim pisze:
w gliwicach walki regeneruje POLOK zaklad napraw glowic samochodowych w POCH co do jakosci to niewiem nic



MI robili glowice kiedys. I wiecej tam im nic nie dam. Porazka. Dziure mi nawet zrobili w kanale wydechowym.
  
 
Mój DOHC ma głowice robioną u POLOK-a i jak narazie niema żadnych problemów z nią.
  
 
Mysza ze tej strony Bartek kumpel od Mrozka to Ci powiem gdzie jest zajebisty kolo co robi dobre walki i regeneruje i robi sportowe za niewielkie pieniądze :]
  
 
Cytat:
2008-02-03 15:28:17, Barti125pGRT pisze:
Mysza ze tej strony Bartek kumpel od Mrozka to Ci powiem gdzie jest zajebisty kolo co robi dobre walki i regeneruje i robi sportowe za niewielkie pieniądze :]


dawaj
bo POLOK spalony kumplowi robił i lipa a inny spawal miske alu i tez do pipy... krzywa jak banan.a do tego tu na forum tez jakies alarmy