I Zlot Samochodów Tuningowanych i Amerykańskich w Tychach.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wszystkich entuzjastów tuningu i samochodów amerykańskich chciałbym zaprosić na I Zlot Samochodów Tuningowanych i Amerykańskich w Tychach.
Impreza odbędzie się 25 czerwca (niedziela) 2006 r. w Tychach. Wystawa samochodów odbędzie na ul. Dąbrowskiego, na zamkniętym odcinku drogi od poczty głównej do lodowiska.

Organizatorem zlotu są:
serwis motoryzacyjny moto-fanatic.pl oraz Automobilklub Ziemi Tyskiej.

Jeżeli posiadasz tuningowany lub amerykański samochód i chciałbyć się wystawić podczas zlotu zapraszam do sciagania formularza ze strony moto-fanatic.pl. Uwaga! Na zlot nie obowiązuje ŻADNE wpisowie.

Planowane atrakcje:
Konkurs palenia gumy,
KONKURS NA NAJLEPSZE CAR-AUDIO, który poprowadzą licencjonowani sędziowie, wszyscy goście pojadą kolumną na Tor Jazd Doświadczalnych FAP by tam troche poupalać Smile.

Jako współorganizator i redaktor moto-fanatic.pl proszę wszelkie pytania kierować do mnie lub kolegów z redakcji.

Dane kontaktowe do mnie:
krzysztof@moto-fanatic.pl
tel. 513149154
GG: 1608507
ewentualnie formularz kontaktowy na stronie moto-fanatic.pl

Mamy nadzieję, że impreza wypali w 500% i nie zabraknie wspaniałej zabawy.
  
 
Fajna sprawa ze bedzie sie cos działo!
  
 
Mamy nadzieję, że bedzie sie coś działo... ale to zależy tylko od tego ile samochodów będzie - wkońcu to jest podstawa tej imprezy.
  
 
Cytat:
2006-04-01 22:34:55, killcio pisze:
[...]Wystawa samochodów odbędzie na ul. Dąbrowskiego, na zamkniętym odcinku drogi od poczty głównej do lodowiska.[...]



To jak ja z garażu wyjade? A tak serio, to może być problem z "uprzątnięciem" parudziesięciu samochodów, które tam parkują na ulicy. A chyba trzeba było by to zrobić...
  
 
Z uprzątnięciem bedzie problem... a co do wyjazdu z garażu to powiesz, że mnie znasz i cie przepuszczą
  
 
Przypominam o imprezie Będzie ponad 100 samochodów!