Nie tylko na naszych esperakach wychodzi rdza...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco





zdjęcie zrobione wczoraj jak jechałem do pracy, słaba jakość - robione aparatem w PDA, ale widać zacieki rdzy w okolicach tabl. rejestracyjnej
  
 
Pewnie przyjechał z UE porozbijany...
Pzdr. P.
  
 
Wczoraj widziałem w Cz-wie w komisie (czyli pewnie uderzonego) Forda Focusa C-MAX'a, gdzie rdza mu wychodziła na dolnych rantach przednich drzwi.
  
 
Fordy tak mają...
  
 
Pare miejsc dalej na parkingu strzeżonym stoi Ford Focus młodszy od mojego esperaka (chyba rocznik 2000) a drzwi w dolnej krawędzi ma bardziej skorodowane niż ja miałem przed zrobieniem. podobno ford nigdy nie bity

Pozdrawiam

Dogan


  
 
kolega ma 3 letniego mercedesa sprintera tam to dopiero sie sypia blachy dzwi na wylot jak u któregos klubowicza w espero niedługo szyby wypadna dołem
  
 
Widziałem WV polo rocznik 200 albo 2001 nie pamietam.
Fartuch blachy pod tylnym zderzakiem miał dziury od rdzy a cały jego dolny rant był w rudej. Auto nie bite
  
 
Cytat:
2006-04-09 15:47:32, marcin21100 pisze:
kolega ma 3 letniego mercedesa sprintera tam to dopiero sie sypia blachy dzwi na wylot jak u któregos klubowicza w espero niedługo szyby wypadna dołem



Wszystkie dostawcze auta tak gniją... popatrz na sprintery, ducato, boxer,jumper, T4 i inne... kazdy gnije... Ja mam sluzbowego Doblo.. ma 15 miesiecy.. juz ruda z niego wyłazi na krawedziach drzwi.
  
 
Cytat:
Wszystkie dostawcze auta tak gniją... popatrz na sprintery, ducato, boxer,jumper, T4 i inne... kazdy gnije... Ja mam sluzbowego Doblo.. ma 15 miesiecy.. juz ruda z niego wyłazi na krawedziach drzwi.



Nie wszystkie.
My w firmie mamy Lublina 4 latka na którym ani grama rdzy, mimo że auto lekko stuknięte.
A co do Doblo to chyba prawda bo po 6 miesiącach na nowym doblo przy zawiasach pojawiła się ruda.

Pozdrawiam

Dogan
  
 
Cytat:
2006-04-09 21:07:21, dogan pisze:
Nie wszystkie. My w firmie mamy Lublina 4 latka na którym ani grama rdzy, mimo że auto lekko stuknięte. A co do Doblo to chyba prawda bo po 6 miesiącach na nowym doblo przy zawiasach pojawiła się ruda. Pozdrawiam Dogan



szok - jak to możliwe

podobno teraz auta mają lepsze blachy
  
 
Zestawienie tych co rdzewieją

Hura. Nie ma w nim Esperaka