Golf mkII co jeszcze?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie i pani mam golfkia II. Nie przeznaczam duzo kaski na naglosnienie bo cale audio kupowalem stopniowo i okazyjnie. Kupilem radyjko philipsa na cd (nie pamietam modelu) nieuzywane za 120zl (ma 2 wyjscia na wzmacniacz). Na przodzie w miejsce seryjnych glosnikow zainstalowalem syczki (zadna firma wyciagnalem w niemczech z renowki5 ) tylko zamocowalem je tak zeby graly w strone ludzi a nie w szybe. W drzwiach wykonalem zabudowe z plyty MDF i wsadzilem tam glosniczki JVC 16,5cm (35zl - sa jak nowe dwudrozne z membrana z jakiegos tworzywa i na gumowym zawieszeniu). Dodatkowo wsadzilem w polke 2 trojdrozne glosniki Magnat traveller 20cm (50zl). Okablowanie mam ze zwyklego elektrycznego sklepu. kabelek 2x1mm. Wszystko gra pod radiem ale mysle zakupic jakis wzmacniaczyk bo szkoda mi tego radyjka meczyc. pozniej mam zamiar dokupic kolejny wzmacniacz i skrzynke 30cm. Co sadzicie o tym audio, mojej kocepcji na przyszlosc? Moglibyscie mi doradzic co jeszcze kupic? Myslalem o zabudowie bagaznika moze cos na ten temat powiecie?
  
 
cudnie cudnie a dres masz??

esh ajm sory ale jakos tak mi sie golfy kojarza

zabudowa ok JVC rox

pomysł zacny dobierz odpowiednie komponenty
  
 
Nie nie mam dresu. Nie sadze zeby golf byl dla dresow. Wejdz sobie na www.mapet-tuning.prv.pl i wtedy sie wypowiedz. Doskonale wiem ze mam cos jeszcze dobrac tylko chodzi o to ze nie wiem co.
  
 
ooo widze ze kolega zna mapeta Ja generalnie bym przebudował całosc a przynajmniej system przedni, chociaz bym musiał posłuchac jak to gra bo moze sie okazac ze wcale nie tak kiepsko Co do wzmacniaczyka to polecam:
Monacor Carpower HBP 604 w tej cenie trudno o cos lepszego i pocniejszego, 4 kanałowka bo po co kupowac 2 wzmacniacze, to uprosci instalacje znacznie i bedzie odrazu pod subwoofer w przyszłosci
  
 
no swietnie ale myslalem o uzywanym sprzecie tak do 150 zl
p.s. ostatnio dostalem propozycje kupienia firsta 360w za 50zl (az tak ciemny to nie jestem )
  
 
Cytat:
2006-04-09 19:08:45, grzana997 pisze:
ostatnio dostalem propozycje kupienia firsta 360w za 50zl (az tak ciemny to nie jestem )


hy hy hy... za 5zł bym tego nie kupił
  
 
Cytat:
2006-04-11 08:35:22, Vyzn-R pisze:
hy hy hy... za 5zł bym tego nie kupił

co ty pierdzielisz.. za 5 zł tyle szrotu na wymianki?? aj tam gadasz kupił bys
  
 
a w zyciu na co mi cos takiego...