Kilka pytan prawnych dotyczących zakupu auta

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kupujemy auto.
Na umowie mam 2500 zł ile musze zapłacic:
przerejestrowanie - ma białe blachy spoza województwa
podatek
Ubezpieczenie wazne 3 miesiące
Auto ma lpg a przy rejestracji chce sie go pozbyc - jakie koszty

To z grubsza tyle


[ wiadomość edytowana przez: CZUCZU dnia 2006-04-08 23:20:16 ]
  
 
zaczniesz od 2% podatku od wartosci auta
  
 
I drugie szybkie pytanie.
Chce wyrejestrowac auto co musze zrobic .
  
 
Musisz pójść do wydziału komunikacji i sie dowiedzieć.
Później odwiedź agenta ubezpieczeniowego. Będziesz miał konkret.
  
 
Nie da sie wyrejestrowac teraz samochodu, albo sprzedaz albo zaswiadczenie o zlomowaniu.
  
 
tak a przy zlomowaniu sie doplaca za kazdy zabrany kilogram
  
 
a nei mktos jakiegos znajomego złomiarza który by to zrobił
  
 
czuczu spisz trefną umowe i kropka wymyśl sobie kupującego wymyśl numer dowodu ,spisz takową umowe i finito ,sprzedany....nikt ci nie udowodni że takowej tranzakcji nie było zawwsze mógł kupic ktos z fałszywym dowodem dla mnie po kłopocie złomowania ..heehh jeszce na złomie dostaniesz
  
 
tylko jak zrobisz tak jak kosa, to potnij bude bo jak bedziesz chcial oddac w calosci na zlom i powiesz ze niechcesz wyrejestrowac to zadzwonia po policje, przynajmiej na wtor stalu, na centro leja na to :p To tak z wlasnych doswiadczen
  
 
Witam
Czuczu jak chesz to moge ci zalatwic zlomowanie. Normalnie po kosztach tak jak ja mam. Musze tylko miec numer nadwozia, dowod rej. i ksiazke pojazdu(jesli byla wydana)
Poczekasz gora tydzien i bedziesz mial papierki ze autka juz nie ma.

Tyle ze autka w naszym wydziale komunikacji nie wyrejestrujesz. Majac papiery ze auto zostalo zezlomowane trzeba je wyrejestrowac tam gdzie jest zarejetrowane( wiec pozostaje ci albo je najpierw przerejestrowac- koszty w granicach 100zl, albo ugadac sie z kolesiem od ktorego kupujesz ze bierzesz auto bez umowy i przysylasz mu papier ze zostalo zezlomowane)
W przypadku gdy zdecydujesz sie na przerejestrowanie, wowczas wyrejstrowujesz auto i z papierem z wydzialu komunikacji idziesz do zakladu ubezpieczen wypowiedziec umowe OC. Na tym koniec. Nikt cie wiecej nie zapyta o takei auto

[ wiadomość edytowana przez: Kanior85 dnia 2007-02-09 20:00:29 ]
  
 
Auto legalnie zezłomowałem w maju tzn bude