Które sprężyny wybrać ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Chce opuścić moje cabrio troche w dół, poszperałem troche na allegro i znalazłem kilka propozycji, tylko mam dylemat co wybrać ? Cena wszystkich to granica 300 zł, czy w tej cenie jestem wstanie kupić cos z bardziej zmaną "nazwą" ?

1
2
3
czy może te ?
  
 
na pewno nie ostatnie..
ja bym brał Apexa albo Wogtlanda..chociaż Jamex też niezły... jeszcze sobie wybierz ile one mają obniżyć...
  
 
Vince --> ostatnie to Apex

a moze chcesz sprezyny od RS-a? mam dwie (przod) - tanio
  
 
w niedlugim czasie sam tez bede mial cos do opchniecia bo mam komplet powertecha 60/60 oraz weitec 35/35. zobacze na czym bedzie lepiej siedzial i ktores z tych beda wystawione
  
 
Cytat:
a moze chcesz sprezyny od RS-a? mam dwie (przod) - tanio


o ile pozwolą mi opaść w dół te sprężynki?
  
 
Cytat:
2006-04-10 17:27:01, El_Jefe pisze:
o ile pozwolą mi opaść w dół te sprężynki?


nic... spręzyny w Rs i cabrio są takie same..
  
 
Cytat:
2006-04-10 01:48:12, fluke pisze:
Vince --> ostatnie to Apex a moze chcesz sprezyny od RS-a? mam dwie (przod) - tanio


faktycznie.. .. chodziło mi oczywiście o te G.. coś tam..tego nie bierz na pewno
  
 
Cytat:
nic... spręzyny w Rs i cabrio są takie same..


mam pytanko - czy spreżyny RS-owskie obnizaja już w jakimś stopniu w dół w porównaniu z klasycznymi ?
czy zastosowanie sprezyn 35/35 albo 40/40 przy założonych RS-owskich da wizualny efekt obniżenia? mam kółka 15 opony 195/55
  
 
Cytat:
nic... spręzyny w Rs i cabrio są takie same..



nie wiedzialem (masz na mysli te niebieskie?), czlowiek cale zycie sie uczy.
  
 
czyli te sprężynki powinny zadziałać w moim zawieszeniu ?
??

właśnie zerknołem na moję zawieszenie, niemam niebieskich sprężyn ale niewykluczam że zostały zmienione, ale napewno nie na obniżające, bo jeżeli RS-owskie obniżają o 40/40 to moja gablota tak nisko niesiedzi

[ wiadomość edytowana przez: El_Jefe dnia 2006-04-10 20:43:35 ]