12 SRS - 27 maja ;)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
27 maja najprawdopodobniej odbędzie się 12 SRS Kto się wybiera??
być może pojedziemy znowu naszym weteranem SRSów- 126R-5

wiecej szczegułów:
http://www.sekcja-rajdowa.com/
  
 
ja pewnie nie zdąże puga zrobić do tego czasu, siedze i ryje do matury, a z furą jeszcze sie okaze co do robienia, bo jak narazie to mysle, ze tarcza sprzęgła się skończyła, ale chyba nie bede zaskoczony jesli wyskoczy cos jeszcze :/... w przeciwnym razie moze u kogos na prawym
  
 
z racji tego ze na stronie sekcji rajdowej trzeba sie logowac zeby sciagac pliki zamieszam linki do nich z mojej stronki


Regulamin 12 SRS
Zgłoszenie 12 SRS

zgłoszenia na :

sekcjarajdowa@o2.pl
 
 
Wysłałem nasze zgłoszenie na SRSa. Kto z Was jeszcze jedzie rajdować do Gliwic?
  
 
ja tez juz wyslalem nasze zgloszenie na SRS
  
 
Jednak nie wytrzymam, odpuszczam Tychy, studencki jade o ile jeszcze sa miejsca

[ wiadomość edytowana przez: bart322 dnia 2006-05-09 12:04:49 ]
  
 
Zgłoszenie też już wysłane. Jedziemy żółtym.
  
 
Cytat:
2006-05-09 08:32:10, bart322 pisze:
Jednak nie wytrzymam, odpuszczam Tychy, studencki jade o ile jeszcze sa miejsca [ wiadomość edytowana przez: bart322 dnia 2006-05-09 12:04:49 ]



i bardzo dobrze
 
 
A ja będę musiał jeszcze troche poczekać.. heh
  
 
niestety, ale z ciezkim bolem serca musze odwolac nasze zglosznie na SRS... powod - szkola 27 maja mam 3 zaliczenia i chyba poprawke egzaminu :/

pozdro
  
 
nasze zgłoszenie też już wysłane... qrde jak ja dawno na prawym nie siedziałem, ciężko się przyzwyczaić
  
 
No i moj wystep w srsie stanal pod znakiem zapytania
Powod - jak zazwyczaj - kasa, mialem nieplanowane wydatki i chyba nie wyrobie, chyba ze sponsor cos sypnie
  
 
O której spotykamy się w sobotę pod Datą ?
  
 
Mysle ze wczesniej jak 6:30 chyba nie ma sensu?
  
 
Proponuję wyjazd o 7.oo. Co Wy na to?
  
 
W/g regulaminu odbior dokumentow jest do 7:30, wiec o 7 moze byc troche z pozno mi sie zdaje
  
 
No to 6.30 chyba będzie gitara. Jak mniemacie??

Moge wziąć kogoś z Tychów bo mój pilot będzie już na miejscu. Tylko z powrotem może być problem-to będzie taki bilet w jedną stronę
  
 
Cytat:
2006-05-25 08:38:49, Adam_Tychy pisze:
No to 6.30 chyba będzie gitara. Jak mniemacie?? Moge wziąć kogoś z Tychów bo mój pilot będzie już na miejscu. Tylko z powrotem może być problem-to będzie taki bilet w jedną stronę



To wezmiesz Olka, ok? Ja pojade sobie prosto od laski
  
 
Raport z przygotowań przed SRS:

- silnik - czeka na wsadzenie do auta z bredą, i kołem zamachowym 4kg (zas 1 kg mniej) moze inny gaznik...

-blachara- heh, blachy na próg i podłoge są, i to by było natyle- jutro maraton ze spawaniem- efekty zobaczymy na SRS

-zawias- skasowane luzy, wymienione co trzeba, musimy wymienic blachy tylniego lewego gniazda sprezyny bo "osłabło" z lekka po zimie

-opony- materiał na dożynki gromadzony specjalnie na takie imprezy juz załozony i wywazony

-hamulce- reczny- nie stwierdzono, zasadniczy- jeszcze nigdy nie bylo takich mocnych w tym aucie

-klapa przednia i zderzak przedni- sie kleją...

-planowany termin ukonczenia wszystkiego:

jak zwykle- sobota, godz. 3-4 nad ranem

do zobaczenia na SRS, startujemy albo z Orzesza, albo z Mikołowa, jak z Mikołowa to dołączymy sie do kolumny TGR, na wys. Auchana, pozdro!
  
 
A my zapewnimy oprawę medialną
Niestety tym razem oglądamy SRSa zza taśmy