Zamykanie licznika w 2.0 DOHC

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak ktoś jest zainteresowany filmikiem o takiej tematyce, to zapraszam

http://zloty.lukasz.org/photo/13.04.2003%20Zlot%20Wroclawski/V-maxbySeru_408.avi

Filmik ma ponad 6 MB

Żeby nie było: jechałem na gazie

[ wiadomość edytowana przez: SerU408 dnia 2003-04-17 20:57:05 ]
  
 
Widziałem filmik Nieźle...A jak pieknie przyspieszał do prędkości max.Echhh marzenie
  
 
Zgrywus
  
 
eheheh
  
 
fajnie jak by taka strona istniała...... ciągle wyskakuje że nie ma takiej strony.....
  
 
Cytat:
2003-04-17 21:01:58, polonezcaro pisze:
fajnie jak by taka strona istniała...... ciągle wyskakuje że nie ma takiej strony.....


Ej no co ty ja juz 60% zasałem z "oszalamiajacą" predkoscia 14 Kb/s
  
 
ej przesada
Zakladam 2.0
  
 
Przy okazji...

tematu 2.0 ;]

Moze ktos laskawie napisac kosztorysz takiej przerobki ?
Tzn ile silnik skrzynia itp....
Ile kosztuje remont doklanie ze szczegolami ?
  
 
Cytat:
2003-04-17 21:06:40, MaciekW pisze:
Przy okazji...

tematu 2.0 ;]

Moze ktos laskawie napisac kosztorysz takiej przerobki ?
Tzn ile silnik skrzynia itp....
Ile kosztuje remont doklanie ze szczegolami ?




Hehe przecież w sąsiednim wątku toczy się na ten temat cała debata

pozdro

[ wiadomość edytowana przez: AdS dnia 2003-04-17 21:20:39 ]
  
 
brawo widać ze masz krótki dyfer bo obrotomież wsazywał okolice 6000

pozatum wiatr króry was pchał musiąl być zmienny bo predkosc sie wachać bo niesadze ze jechaliście pod wiatr

Zartowałem otrzywiscie ale jako posiadacze najsłynniejszej autostrady w polsce nie pozyłowaliscie go za mocno ja swojemu Śp 1.5 nie darowalem zadnego kawałka i wskazówa do 160 szła z podobna predkścią jak uda mi sie założyć i dotrzeć silnik nieważne 1.8 czy 2.0 to chyba nakrece podobny film

Ale filmik 1 klasa nie moge sie doczekać besti w paszczy mego potwora

  
 
Piekna sprawa...ahhh
  
 
Nie no bieda panowie: myslalem, ze zamykacie licznik do 200 km/h!
Lepszy filmik mozna bylo nakrecic jak mialem Roverka: na A4 pod Krakowem, z lekkiej gorki wskazowka byla przy kresce 190 km/h, dalej sie juz balem

Pozdrowka
Adamus
  
 
No ba Adamus wkoncu to byl malinkowy potwor
  
 
Cytat:
2003-04-18 09:51:54, adamus pisze:
Nie no bieda panowie: myslalem, ze zamykacie licznik do 200 km/h!



Właśnie - też tak myśłałem licznik do 180 zamknąc to nie problem. Zważywszy na to, że może zawyżać o 10% w górę...
Niech przy 180km/h zawyża o 5 procent - daje to 9 km/k wiecej
Czyli jedziemy 171km/h.
A to już nie jest problem. Fiat 132 2000 miał prędkośc maksymalną 170km/h. Czyli wszystko się zgadza

Zamknijcie licznik do 200km/h to pogadamy. Ja się bałem o to czy nie odlecę przy 190km/h
  
 
Oryginalny Polonez 2000 z mostem 4,1 i wloska skrzynia mial rzeczywisty Vmax 175 km/h na V biegu. Na liczniku pewnie bylo ponad 180 km/h

Adamus
  
 
mój licznik na bank zawyża prędkość, ale kiedyś w bardzo sprzyjających warunkach (z górki, z wiatrem od tyłu) zamknąłem 180 km/h swoim 1,5 GLE na gazie byłem w takim szoku, że aż mi się nogi zatrzęsły z radości

Możecie w to nie wierzyć, ale naprawdę nie mam żadnego powodu aby was okłamywać albo się przechwalać
  
 
A jakie miałeś obroty?
  
 
Licznika to on nie zamknal ;p
Po tym co widzialem to calkiem ladnie szedl ten samochodzik do 170-180 Pozniej to juz przeciaganie praktycznie totalnie nieprzydatne do jazdy. Porownujac to do rowerka to rover przy 160 wzwyz rowneiz zaczyna przeciagac i jest wstanie dojsc do 180.
  
 
Tak dla ścisłości: filmik jak zauważyliście jest dwuczęściowy. Pierwsza część to przyspieszenie na 4 biegu, a druga - na 5.
  
 
140 na IV to chyba zart
i zastanawiam sie albo były złe warunki pogodowe ale przeciez na filmie widać ze pogoda jest słoneczna
druga musl to pewnie wina kierowcy który dla pokazu filmowego bał sie przycisnąc pedał gazu po to aby zareklamować swoje usługi może sie bał ze sie poldek zatrze albo przy takiej predkości zachowuje sie żaba czyli skacze z pasa na pas.

Ja ma 2 światków ze poldkiem 1.5/75 KM mozna rozpedziś na IV biegu do 160 . jezeli los pozwoli i wreście wsadze i dotre swojego 2.0 to napewno pozwole sobie nakrecić taki film aby pokazać ze krakowscy kierowcy nie mają serca i wyciskaja 120% normy ze swoich bolidów a inżynierowie z Krakowa potrafia budować takie silniki które to wytzymują

Niemiał człowiek problemu kupił POLONEZA



[ wiadomość edytowana przez: bodziot dnia 2003-04-19 13:08:14 ]