Renault Laguna 2.0 16v LPG LANDIRENZO OMEGAS problem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam ,piszę bo może jest ktoś kto ma lub miał problem z tą instalacją.Od zamontowania jest jeden problem z którym pomimo wielu prób nie może sie poradzić autoryzowany serwis,a mianowicie auto przygasa w chwili hamowania silnikiem i wciśnięciem sprzęgła w przedziale 1400-1000obr (na10 wysprzęgleń 2 razy zgaśnie)
Drugim problemem jest listwa wtryskiwaczy która nie radzi sobie z olejem który wytrąca się z gazu(pierwsze czyszczenie po 23tyś drugie po 2tyś)samochód nie potrafi ustabilizować wolnych obrotów i również niekiedy gaśnie.
Jeżeli wydaje się 5000tyś zł na instalację to można oczekiwać czegoś lepszego.Serwis stwierdził że to właściwie mój problem.
Kpina!!!
Co do gwarancji to w czasie jej obowiązywania zostałem spławiany ciągłą regulacją i możliwością jej próbowania.
To tyle o bublu OMEGAS LANDIRENZO
Nazwy warsztatu narazie nie podaję no chyba że ktoś będzie zainteresowany.
  
 
Witam.
Z którego roku jest ta Laguna i na jakiej listwie wtryskiwaczy jest ta instalacja.
Dla mnie jest to dziwna sytuacja bo instalacja jest b.dobra ale może warsztat nie jest kompetentny do jej montazu.



Cytat:
2005-10-06 16:50:22, guma35 pisze:
Witam ,piszę bo może jest ktoś kto ma lub miał problem z tą instalacją.Od zamontowania jest jeden problem z którym pomimo wielu prób nie może sie poradzić autoryzowany serwis,a mianowicie auto przygasa w chwili hamowania silnikiem i wciśnięciem sprzęgła w przedziale 1400-1000obr (na10 wysprzęgleń 2 razy zgaśnie) Drugim problemem jest listwa wtryskiwaczy która nie radzi sobie z olejem który wytrąca się z gazu(pierwsze czyszczenie po 23tyś drugie po 2tyś)samochód nie potrafi ustabilizować wolnych obrotów i również niekiedy gaśnie. Jeżeli wydaje się 5000tyś zł na instalację to można oczekiwać czegoś lepszego.Serwis stwierdził że to właściwie mój problem. Kpina!!! Co do gwarancji to w czasie jej obowiązywania zostałem spławiany ciągłą regulacją i możliwością jej próbowania. To tyle o bublu OMEGAS LANDIRENZO Nazwy warsztatu narazie nie podaję no chyba że ktoś będzie zainteresowany.

  
 
Rocznik 2000 a listwa "Matrix"
  
 
mam tą samą instalację w lagunie 2001, i te same listwę wtryskiwaczy. Podobno jest nowy soft do wgrania który sprawę załatwia. Na razie też poszukuję nowego oprogramowania . A instalacja jest godna polecenia, tylko rzeczywiście wtryskiwacze się zatykają i trzeba czyścić