Aż się muszę pochwalić ;)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak więc dziś zanabyłem nową rajdówe 900'tka silnik, buda padaka ogólnie, ale się jeszcze trzyma Przód lekko wgnieciony, troche rdzy i zagnieceń, ale to ma jeździć, nie wyglądać hehe. Silnik daje rade, spod uszczelki pod głowicą żyga olejem na lewo i prawo ale się dopieści wszystko. Chłodnica z Forda z przodu, też radzi sobie nieźle.. zawias twardy dość, tył amorki gaz-olej z bravy, przód tylna seria, tarcze z poldofona z przodu. Ogrzewanie nawet jest Aha no i te fajowe kominy pod tylnym zderzakiem lansss Ogólnie to za te 900 zeta warto było, dwa kartony cześci do niego i takie tam. Rano miał humory, palił na dwa gary, ale mała regulacja zapłonu, gaźnika i takich tam różnych i jeździ ładnie . Pare fotków:






No i przed chwilą jeszcze założone inne fele, kubły:



Aha no i efekt dzisiejszej przejażdżki po mieście.. tylko słyszałem jak sie szkło tłucze A taki ładny był...



Pozdro
  
 
Gratulacje nowego nabytku. Jeżeli można wiedzieć ile Cię ta przyjemność kosztowała ?
  
 
nono... przyszła konkurencja w grupie 2
wygląda niezle... felgi alu masz do niego? 4szt.??
pozdro

  
 
Adaś, dałem całe 900 zł HNT no niestety, felgi są tylko dwie, ale i tak je musze oddać Bo były właściciel woła za nie 300 zł .
No ale warto było, nie żałuje, po dzisiejszych testach wg. wskaźnika spalanie wynosi +/- jakieś 20 l/100km Coś trzeba z tym zrobić.
  
 
ustronianka garage
  
 
Cytat:
2006-04-28 11:58:46, _Arti_ pisze:
ustronianka garage



Arti, czyżbyś znał poprzedniego właściciela?
  
 
cały tydzień go tam widuje około 21-wszej wcześniej tam stawał caerwony maluszek a teraz widuje czarny
  
 
Arti ale mówisz o tym miejscu ze zdjęć? Bo jeśi tak, to ja tam pracuje i obok mieszkam więc większość czasu stał tam zawsze mój czerwony malec a teraz stoi czarny Hehe
  
 
Odkopuje trupa
Tak właśnie dziś pożegnałem mojego parcha:

foto
foto2

jest juz nowa buda w trakcie remonciku, nowy silniczek po kapitalce, i w sumie większość rzeczy będzie nowych bo ze starej budy niewiele rzeczy sie nadawało... no ale cóż, jak widać wpakowałem sie w kolejnego trupa żegnaj próchnico...
  
 
Tak to jest, jak chce sie kupic rajdowke za 900pln
Dobre musi kosztowac
  
 
no dobra Luka a co zrobisz z papierami na dotychczasowa bude? bo jak nic, to po jakims czasie z dnia na dzien okazesz sie bankrutem
no a na złomie chyba musisz dac kase za zezłomowanie niekompletnego auta?
  
 
ekhm... HNT nie ma co, ale do mojego bagażnika jestem przywiązany i zostanie razem ze mną w nowej budzie, papiery też A stara buda poszła na żyletki i jeszcze dostałem za nią 150 zeta
  
 
Silniczek poskładany





  
 
no, jakos to w koncu wtglada ciekawe jak dlugo bedzie taki czysty hehe pozdro i powodzenia w dalszych pracach

[ wiadomość edytowana przez: ziober dnia 2006-08-24 06:43:24 ]
  
 
Napewno będzie taki czysty jeszcze przez jakieś 2-3 miesiące, dopóki nie wyremontuje nowej budy
  
 
A ja mam taką małą propozycje... Jako że kolega Luka buduje dziewięćsetke i kolega HNT również to proponuję aby wyżej wymienieni informowali nas w tym temacie o postępach w pracy (fotki mile widziane).
Pozdro!


[ wiadomość edytowana przez: 130TC dnia 2006-09-11 18:59:56 ]
  
 
Z pewnością jeszcze w tym tygodniu założe własny temat hłe hłe
w końcu tak mało tematów tu się rodzi że nikt mnie o zaśmniecanie forum chyba nie oskarży??
  
 
No ja mam zamiar informować o postępach ale póki co nie ma się czym chwalić bo mało czasu jest i kasa co chwilę się kończy Póki co silnik jest gotowy, skrzynia się składa a buda jeździ bez celu po kanale tam i spowrotem Jest już pozbawiona wszystkich bitexów itp.. Na chwilę obecną wygląda tak:




Klapa made by HNT i z niecierpliwością czekam na przednią
Sorki za jakość zdjęć, ale zdjęcia nadal musze robić telefonem..
Pozdro
  
 
Eh LUKA- valdus cos to zrobił? czemu rozsprzedajesz swapa na czesci/ tak sie fajnie zapowiadał...
  
 
E koleś. Z kim będę walczył w klasie? Normalnie poproś klientów o zwrot gadżetów i montaż Tak fajnie sie zapowiadała klasa 2 na przyszły sezon a tu Marek pogonił już sprzęta, Łukasz też. chlip chlip