Samara: Czy sa dostepne spojlery?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
No wlasnie. Czy do Lady Samary mozna gdzies dostac spojlery progowe i na tylna klape. A moze cos jeszcze co poprawi jej wyglad zewnetrzny? Wszelkie info mile widziane.
Dziekuje
DW Szwejk
  
 
Witam

proponuje wykonac tel. do firmy MOTOCAR Płock
może coś bedą mieli
tel: +48 24 268 46 53

powodzenia
  
 
Jeżeli interesuje Cię wyrób polski to popytaj na giełdzie samochodowej. Ja mam taki spojler tylnej klapy już dwa lata i nie narzekam. Kosztował mnie on 150zł, a ztego co się orientuję sa tez nakładki progów za ok. 90zl. Życze powodzenia i gdybys coś znalazl oprócz tego prosiłbym o cynk.
Pozdrawiam.
  
 
Na giełdach samochodowych zjawiaja sie producenci nakładek , spoilerów do różnych autek więc trzeba ich gnębić pytaniami . Kiedys pytałem o coś do samary i gośc wyraził gotowośc produkcji.ostatnio w Krakowie widziałem kilka samarek z lotkami na tylnej klapie więc chyba można to kupić , ale chyba nie jest to spojler robiony pod samarę tylko pod inne auto. Trzeba przymierzyc -może podejdzie.Słyszłem też,że nakładki na progi podchodzą od golfa (chyba trójki), przynajmniej do trzydrzwiowej wersji samary
Pozdrawiam
 
 
w W-wie jets sklep, w którym maja nakładki progowo-nadkolowe za 250 pln komplet.
jest szansa że na zloit w maju przyjadę już ospojlerowany
  
 
Goral daj jakis namiar na te spojlerki bo moja ladacznica jest wlasnie u pana blaszki szykowana do malowania i bardzo chetnie przytule jakies nakladki progowe i spojler na przod i tak zapytam innych czy widzieli kiedys jak robia przedluzenie pokrywy bagaznika bo sie zastanawiam czy tego nie zrobic bo i tak kasuje wycieralke i wystajacy wstretny zamarzajacy zamek a montujemy system linkowy od poldolota tylko niewiem czy kombinowac cos po swojemu czy dopasowac jakas wzomocniona na rantach czesc klapy od innego auta i czy samemu cos wyrzezbic
pozdrawiam
  
 
kontakt na sklep: 0...22 6336011

a pod tym numerem kiedyś był producent spojlerów do różnych marek: 0501721559
ale czy jest jeszcze aktualny, nie obiecuję.