Licencja

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich.
mam pytanko, czy aby ubiegac sie o licencje K trzeba byc czlonkiem AK np krakowskiego?? czy np wystrcz czlonkiem waszego klubu???
  
 
Aby dostac licencje trzeba byc czlonkiem jakiegos automobilklubu. RallyKrakow o ile dobrze wiem jest stowarzyszeniem i dziala na rownych prawach jak automobilklub. Czyli po polsku jak bedziesz w RallyKrakow to dostaniesz licencje
  
 
jeśli chcesz teraz zbierać punkty to nie musisz nigdzie należeć. Wybrać automobilklub musisz wtedy gdy chcesz już taką licenję sobie wyrobić, wtedy do PZMotu dajesz papiery wszystkie z pieczątkami swojego klubu, należąc do RallyKraków nie musisz już do AK należeć to też jest klub zrzeszający kierowców i pilotów
Pozdrawiam
Konrad popraw mnie jeśli coś źle ujełam
  
 
Cytat:
2006-04-26 11:21:36, SoszkA pisze:
jeśli chcesz teraz zbierać punkty to nie musisz nigdzie należeć. Wybrać automobilklub musisz wtedy gdy chcesz już taką licenję sobie wyrobić, wtedy do PZMotu dajesz papiery wszystkie z pieczątkami swojego klubu, należąc do RallyKraków nie musisz już do AK należeć to też jest klub zrzeszający kierowców i pilotów Pozdrawiam Konrad popraw mnie jeśli coś źle ujełam



nic dodać nic ująć
  
 
wie moze ktos czy bedzie organizowany w najblizszym czasie egzamin teoretyczny na licencje?
Z tego co Mi Soszka mowila na kjs to trzeba zebrac 10 osob i egz sie odbedzie.
i czy musze a trakcie zdawania byc zrzeszony w jakims automobilklubie?
pozdrawiam Grzesiek K
  
 
nie musisz byc nigdzie zapisany, jak bedziesz składał papiery na licencje to dopiero musisz byc gdzieś zrzeszony. Najlepiej to dzwonic do AK i się wszystkiego wypytac bo akurat te 10 osób może się zbierze
  
 
Jesli mowicie ze punkty mozna wyjezdzic pozniej i nie trzeba byc zapisanym w zadnym klubie to ja tez bylbym chetny na egzamin.
  
 
to jest nas juz 2:d
bede dzwonil i soe dowiem co w trawie piszczy:d
pozdrawiam
  
 
trzech. Ja też.zymonKa@zymon.net
  
 
Ja tez bylbym zainteresowany.
Mam tylko jedno pytanie - zdajemy taki egzamin, potem wyjedzamy brakujace punkty w KJS'ach i...no wlasnie-kiedy po uzyskaniu ostatniego potrzebnego punkciku dostajemy licencje? Czy wogole jest szansa na dorobienie sie tego w tym roku czy trzeba czekac do sezonu 2007?
  
 
trzeba bedzie jeszcze zrobic badania, złozyc wniosek o wydanie licencji i certyfikatu, a szansa na odebranie licencji w tym roku jest bo się dowiadywałem
  
 
Konrad jakie sa te badania potrzebne jakies specjalne dla kierowcow ?? i ew czy kazdy lekarz moze to robic czy trzeba gdzies jezdzic/?? acha i jesli chodzi o ten wniosek to skad mam go zalatwic ?? Zgory dzieki za dopowiedz.
  
 
wniosek o ile mnie pamięć nie myli dostajesz wraz ze zdaniem egzaminu teoretycznego, do licencji potrzebujesz jeszcze badania psychotechniczne, oraz badania lekarskie, do których ma uprawnienia lekarz sportowy. Z wnioskiem udajesz się do automobilklubów żeby wbili Ci do kraty ilość ukończonych kjsów, z tym wszystkim idziesz do PZMotu. Acha udaj sie wcześniej do PZMotu po książeczkę sportową zdrowia czy jak sie to nazywa załatw wszystkie formalności i dopiero wtedy idz złożyć papiery o licencję, bez badań nie wydadzą Ci licencji.
Pozdro
Gadzio
  
 
psychotesty są ważne na dwa lata (koszt ok 70zł), a badania lekarskie robi się co pól roku (koszt ??).
  
 
hihi bo widzisz Gadzio mnie powiedziano że jeżeli podam że psychotesty chcę do sportów samochodowych a nie do rajdów . to wydają na 5 lat i własnie ja tak mam
  
 
Gadzio ma racje psychtesty wazne sa 2 lata w rajdach !! Niezaleznie od tego co jest napisane na swistku !

Standartowo psychotesty sa na 5 lat ale przepisy do rajdow mowia ze co 2 lata musza byc tak czy inaczej odnawiane.
  
 
chcemy zrobić egzmin teoretyczny do końca września potrzebujemy 10 osób!! chętnych prosze się wpisywać
zrobimy listę i wjo egzamin jest ważny więc jak ktoś chce w przyszłym roku jeździć to w tym też może sobie zdać teoretyczny także wpisywać się

1. Soch Katarzyna
2. Kaczmarczyk Anna
3. Nowak Marcin
4. Kwiecień Grzegorz
5. Wawok Tadeusz
6. Przeworczyk Wojtek
7. kolega Wojtka




[ wiadomość edytowana przez: SoszkA dnia 2006-08-28 11:34:59 ]
  
 
ja tez sie pisze.
Grzegorz Kwiecien
  
 
Ja tez się pisze Wawok Tadeusz
  
 
Limanowa dojechana i 6 punkt jest wiec rowniez czas pomyslec o licencji
Pisze sie na ten egzamin.
Wojtek Przeworczyk

PS Prawdopodobnie jeszcze znajomy rowniez bedzie zainteresowany - ma dac znac niebawem.