Egr-kto to wymyślił??????????????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam,mam ciekawostke,zakupiłem silnik 2c do mojej nowej rolki ,stał rok czasu,ogłądnołem,ładny i niedrogo to kupiłem,sprawdziłem rozrząd ok,więc założyłem do autka,odpalam i bum ,zblokowało,lekka panika,sprawdzam rozrząd jeszcze raz,wszystko oki,a w jednym miejscu blokuje, przyczyna wyszła po zdjęciu góry,cały syf z egru odklejił sie z ssącego i wpadł do dwóch cylindrów,głowice dałem do sprawdzenia,wymiany uszczelniaczy,może dotarcia zaworów,tylko jeszcze nad uszczelką sie wacham co założyć ,morał w każdym aucie odpinam egr żeby silnik był czysty,a ekologia ...... w starym silniku bez tego patentu w ssącym jest czyściutko,żadnego nagaru ,niewiem kto to wymyślił i poco,sumując uwarzajcie jak silnik długo nie jeżdzi to nagar wysycha,odpada i robi niespodzianki tak apropo jeśli ktoś z szacownego grona potrzebuje coś do 2c to służe pomocą,
  
 
Czyli jak - teraz do ssącego wchodzi u Ciebie tylko odma i świeże powietrze ?
Uszczele bierz oryginał

Pozdrawiam
  
 
,założe kolektory od mojego bez tego draństwa,mógłbym to ominąć ściągając podciśnienie ale sam wygłąd tego mnie już drażni ,uszczelka troche droga,spróbuje znależć elringa, goetza albo reinza,zkładam to kilka lat i niema problemów