Jakie głośniki?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jakie glosniki najlepiej zamontowac na przod w Skodzie Felicji GLXi. Nie chce wydawac zbyt duzo kasy po prostu chce zeby gralo dobrze. Mam do wydania ok. 80zl. Co sadzicie o tych glosnikach? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=102869122&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

Jesli ktos ma jakies lepsze rozwiazanie rto prosze o pomoc
  
 
troche lipa... Lepiej by było poczekac i uzbierac ok 250zł i kupic cos co juz jako taką przyjemnosc z słuchania bedzie dawac... Bo te głosniczki to prawde mowiac cudów nie zdziałaja To poprostu bedzie wydawac dzwiek
  
 
Cytat:
2006-05-08 19:58:39, Arkadius88 pisze:
Mam do wydania ok. 80zl.


"poczekac i wydac 250" oj wyzner

jak ma tylko grac radio słychac to ałrajt z tym ze ja bym jednak szukał 1 droznych
  
 
A co powiecie na temat tego
http://www.allegro.pl/item102728048_glosniki_alpine_sxe_1350s_najtaniej_.html

Ogolnie zalozylem post po to zeby poznac dobre firmy ok ktorych mozna kupic dobre i w miare tanie glosniki. Jesli ktos takie zna to prosze o pomoc Powiedzmy ze mam do wydania ok 150 zl. Nie chce zadnego zestawu za 10 000zl to jest samochod rodzinny jednak zalezy mi na glosnym i czystym dzwieku ktory zadowoli mnie i ktorym ew. mozna sie pochwalic
  
 
z tym chwaleniem to jest tak ze ja sobie kiedys do łady zrobiłem zestawik tani (głosniki same kosztowały ok200zł wszystkie) i kazdy go chwalił ze tak extra gra (słuchalismy wtedy jazzu 10m od samochodu na grillu) a mi całyczas było "nie w smak" cos mi nie pasiło wiec pochwała aodio w samochodzie to rzecz moooocno relatywna
  
 
No ten alpine juz lepsze chociaz ja bym dołozył 5 zł do tego:
Sinuslive
Zagra napewno lepiej Ale głosniki nie zagraja tak jak powinny bez odpowiedniego wygłuszenia drzwi Dopiero po tym zabiegu pokazuja na co jes stac ale niestety to rozwniez sa koszty... Ale Bez tego głosniki nie zagraja głosno i czysto... zawsze beda brzmiec tapicerki


[ wiadomość edytowana przez: Vyzn-R dnia 2006-05-09 22:38:58 ]
  
 
Co to za firma ten SINUSLIVE??? Przygladalem sie tej aukcji TYCH głośników ale nie zabardzo znam ta firme... Wiem ze sie oplacaja bo w sklad wchodza 2 glosniki+2 tweetery+2 zwrotnice. Ale jak to sie bedzie sprawowac?

Jesli mialbym sie kierowac strona "optyczna" to ///Alpine wygrywa w przedbiegach ale w koncu liczy sie muzyka nie wyglad