Zamiana silnika w toyota camry ??????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam wszystkich mam problem padł mi silnik w toyocie camry r 92 poj 2.2 . i teraz nigdzie w całej europie niemoge dostac takiego silnika oferuje mi sie silnik 2.0 i teraz mam pytanie czy ten silnik przypasuje do modelu z roku 92 bez zadnych problemów ?? prosze o rzetelną pomoc bo to niemałe pieniadze a zcas leci a toyota stoi zyczliwych prosze o info na mail hans75@interia.pl z góry dzieki za cokolwiek nullpomocy help hilfe
  
 
To jest model powyzej 92 czy ponizej? Bo jak powyzej to mogą mylnie proponować silnik z poprzedniej generacji czyli własnie 2.0... a >92 to były 2.2 (chyba dość popularne) i 3.0V6

Pozdrawiam
  
 
to jest model 92 rok czyli juz 2 z silniekiem 2.2 benzyna
  
 
Sprawdź to: CAMRY NA CZĘŚCI

to chyba to samo ale na dole dodatkowy nr telefonu KLIK

Tu nie wiamdomo jaki silnik, warto zadzwonić KLIK
tu podobnie KLIK

na części po wypadku KLIK


KLIK

kolejna na części KLIK

tak samo KLIK
  
 
więcej nic niestety nie napiszę, bo więcej nie widziałem...
mam taki silnik, ale że używam go prawie na codzień, więc Ci nie pomogę...

pomyśl, czy nie zmienić od razu na V6 - przy obecnych cenach części może warto zafundować sobie rakietę...

pzdr
  
 
Marcin. Ty narzekasz na brak mocy to się dogadaj z Hansem niech Ci zafunduje 3.0 a ty mu oddasz 2.2 . Każdy będzie zadowolony
  
 
hehe, moje 2.2?? na razie niestety musi pozostać na swoim miejscu, chociaż życzę Hansowi, żeby mu się udało kupić silnik w takim stanie...
Hans ma niestety rację, że przerzutka z 2.2 na V6 to trochę większe koszty niż wymiana 2.2...

poza tym ja jak zwykle muszę zdziwiać i szukam 1MZ-FE z manualną skrzynią, co obecnie równa się kupieniu Solary 97-03, bo sam silnik nie do dostania...

ale V6 to marzenie

pzdr
  
 
solara fajne autko
widzialem troszke tego w USA