Jaki koszt malowania auta?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy ktos wie jaki jest orientacyjny koszt malowania całego auta...?
wszystko..razem z wnętrzem,

chodzi o motyw: podjezdzam autem i...ma byc rozowy..!!

astra I hatchback
  
 
oj zmiana kolorku troszke więcej kosztuje. no ale oriętacyjnie, maluch 300zł a ponoć jeden element malują za 150zł, kiedyś za busa stare iveco maxi płaciłem 600zł, a busa kaczke można nawet za 400zł pomalować ale tragedia wygladał ogólnie w 1000zł jak sie zmieścisz to nie powinno być źle
  
 
z tego co się oriętuję to koszt jednego elementu u lakiernika waha się w granicach 250 -300zl, koszt malowania całego wozu wraz z zmianą koloru czyli srodek też to myślę że nie taniej jak 1600zł wraz z lakierem. pozdro
  
 
Zalezy kto, zalezy gdzie, zalezy jak. W Wawce mozna bylo pomalowac malarie za 800zl, ale z informacjha ze wystarczy rok, max dwa lata, lub za 2500zl i wygladal jakby z fabryki wyjechal.
Wiec wszytko zalezy kto i gdzie robi.
  
 
Tia...ale zapominacie chyba o czymś...Koszt rozebrania i poskładania samochodu do kupy to drugie tyle co malowanie nie wspominając o tym jak to będzie zrobione i jak samochód nagle zacznie trzeszczeć po takiej robocie-chyba, że zelceniodawca sam rozbiera i składa samochód ale samo wyjęcie silnika, wybebeszenie wiązek etc to już sporo roboty.
  
 
powiem Ci na swoim przykładzie maluszek po blacharce, wyszpachlowany, w podkładzie, tylko przetarcie, drobne poprawki i lakier. no i byłem u trzech lakierników i każdy mnie fqórfia gadkami że to jest tyyyyle roboty i poniżej 1500 zł to nie da rady plus do tego środki . chyba żarty . wiadomo że nikt tego za darmo nie zrobi ale 1500? to ja go sobie sam przygotuję, żeby lakiernik tylko położył lakier. papier, woda i wio już połowa gotowa. myślę że za samo pomalowanie bez żadnego rozkładania i składania, to jak weźmie 800 zł to max ostatecznie mógłbym dać nawet te 1500 zeta, ale żeby było idealnie polakierowane w komorze bezpyłowej
  
 
swego czasu się w to trochę bawilem i powiem tak jeśli to nie jest padaczka gdzie co centymetr wyskakuje ruda to koszt lawowania (tak że bedzie igla i po roku szlak tego nie trafi) powinna cię wynieść max 1500zl (przynajmniej tyle tam gdzie ja pracowalem) jakby co to daj znać dam Ci fajny namiar.
pozdrawiam
  
 
Zanim pojedziecie do wartszatu pamietajcie ze dla blachazry w wiekszosci maluch to "smiec". Jezeli nie masz zaufanego blacharza nie oddawaj tam auta.
  
 
wyszukiwarka rulez