S Z C Z E C I N - Spoty i nie tylko - Strona 380

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zatem godnie nas reprezentuj chętnie bym się wybrał, ale finansowo jestem grubo pod kreską.
  
 
Finansowo potrzebujesz tylko kasy na nocleg i trochę żarcia, jeśli masz wolne 150 zł to dawaj znać, póki nie jest za późno.
  
 
Cytat:
2014-05-22 16:24:37, mateoos pisze:
... Ty wiesz, ile tam dzieciaków będzie?



Ale chyba nie takich 10-cio dniowych co ?
  
 
Reprezentacja wyszła godnie.

Chce ktoś gadżety z ostatniej Auto Nostalgii - kubek i koszulki z Analogiem jako motywem przewodnim? A może album o historii FSO?
  
 
12...14 września 2014

Trzebież, ośrodek "ten co zawsze".

26. Ogólnopolski Zlot FSOAUTOKLUB

Zapraszam wszystkich chętnych!
  
 
daleko a do tego gówniana droga
  
 


poszukuję jak w temacie:

fotelik-nosidełko dla dziecka o wadze 0-13 kg wraz ze stelażem, do którego można ten fotelik zamontować

mam wózek i fotelik ale to do siebie nie pasuje więc poszukuję dodatkowo takiego zestawu
  
 
Racja, droga gówniana, od Uniemyśla do samej Trzebieży są roboty drogowe. Daleko? Nie marudź, włączysz sobie nawigację, to może się nie zgubisz ;P

Mam już wynajęty ośrodek. Mam 9 domków, łącznie 122 łóżek.
  
 
Tam dalej jest część domków w standardzie poniżej nędznego akademika, a część spoko odnowiona, czy wszystkie wyglądają już w miarę normalnie?
  
 
Domki są odnowione, ale nadal służą do noclegu, a nie kontemplacji wnętrz; do Wersalu trochę im brakuje.

Niemniej jednak jest gdzie się wyspać, wysrać i wykąpać. Ośrodek jest naszą bazą noclegową, w domkach będziemy przebywać głównie w celach regeneracyjnych.

Znakomita większość imprezy odbędzie się na placu pod KPP w Policach oraz w Leśnej Osadzie, gdzie będzie 70 miejsc siedzących, grill, ognisko i dyskoteka + sauna 20 metrów dalej.
  
 
wrzesień planuję spędzić w grecji ale jak nie wyjdzie to może wpadnę
  
 
Brzmi ciekawie. Jest spora szansa, ze sie pojawie. Mam nadzieje,ze nie spalicie mnie na stosie za to, ze jezdze autem dosc kontrowersyjnej marki:d.
  
 
Mugen, to nie marka jest kontrowersyjna, a ludzie, którzy tworzą opinie.

Jeśli nie będziesz palił gumy ani pluł jadem na Golfy to nikomu nie będziesz przeszkadzał. Myślisz, że wszyscy przyjadą FSO? Podejrzewam, że większość to będą plastiki.

A już tak żartem mówiąc, to co oni Ci zrobili z głową - naprawdę boisz się spalenia na stosie za posiadanie przedmiotu z innym logo? Czy na punkcie telefonów komórkowych również jesteście tacy rygorystyczni?

Z noclegiem, czy bez?
  
 
Jemy coś dzisiaj wieczorem?
  
 
Trzecia, finalna już wersja plakatu na zlot:

  
 
Czy ktoś tu jeszcze zagląda Ma ktoś może namiar na przysłowiowego pana Henia lub Staszka, który w wolnych chwilach bawi się migomatemi i ratuje blacharsko samochody z historią wyżartą przez rude przeznaczenie. Pomocy !!! mam kilka małych, choć w tym temacie nie ma małych rzeczy, do zrobienia, a towarzystwo zawodowych blacharzy, to chyba żyje w jakimś kosmosie z cenami jakie mają do zaoferowania. Może ktoś z Was pomoże......
  
 
Marka Ford niedługo wraca od blacharza-lakiernika, będziesz mógł ocenić na własne oczy, czy ten "pan Staszek" spełnia Twoje wymagania.
  
 
Mówisz, a ceny ma facet ludzkie ? Daj mi na priva jakiś namiar. Z góry podziękował.
  
 
Poszło.
  
 
Jakiś spot w sobotę?