Sprzedam silnik 127 900

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
splanowana głowica,polerowane zawory i dotarte,sportowy wałek od świątka ztoczone koło zamachowe moc około 65KM czy jest ktoś może zainteresowany
  
 
cena? spalanie???

[ wiadomość edytowana przez: Pat_kdb dnia 2006-05-04 19:23:42 ]
  
 
a jaka by cie interesowała tylko w granicach rozsądku
  
 
pytam z ciekawosci, bo jak okazyjna i niepali duzo to bylby fajny zamiennik. a jak zas mam sie srac z regulacjami, spalanie 15
i jeszcze dac za to 800 zl to dzieki wole swoj
  
 
witam, to ile za ten sinik i gdzie go mozna obejrzeć i posłuchać, ile w końcu pali i jaki ma osprzęt,

chęctnie obejrzę

pozdr

Igor
  
 
Smiem twierdzic ze 65 koni ze sportowym walkiem i przerobkami jak powiekszane kanaly itd... to osiagi wynikaja z spalania na poziomie 2 litrow na 100 kilometrow, zero regulacji i za cene gumy do majtek....

Co za debilne opytania......


Pozdrawiam
  
 
co za debilna odpowiedz....
  
 
Stary chcesz zapie... lac czy miec dupowóz ??? - jak zapier...lac to chyba logiczne ze bedzie wir w baku.... wiec uwazam te pytania za nienamiejscu....

Logiczne ze moc ma swoje zrodlo.... gdzie? - w baku....

Wieksza moc=wieksza dawka paliwa...sam wałek z reszta o tym mowi i sie o to stara....

Raczej nalezalo by zadawac pytania : kto robil silnik, jakies fotki, ile to przejechało...jakis wykres z hamowni potwierdzajacy osiagi... itd....a nie ile pali???!!!!! - taksowka czy jak ??

Pozdrawiam
  
 
nie ale zapytac sie mozna czy to pali rzdu 12 czy 20 czy 25? bo to PRAWIE niby to samo. Logiczne jest ze spali wiecej niz seria, tajmenicze natomiast o ile wiecej. I chyba wlasciciel wie najlepiej?
  
 
Cytat:
2006-05-28 12:22:53, Pat_kdb pisze:
nie ale zapytac sie mozna czy to pali rzdu 12 czy 20 czy 25? bo to PRAWIE niby to samo. Logiczne jest ze spali wiecej niz seria, tajmenicze natomiast o ile wiecej. I chyba wlasciciel wie najlepiej?



nie iwem jak moze silnik 900 wciagnąc 20l paliwa polonez czy zuk tyle nie pali a 900
  
 
muszę sie zgodzic z Toront nie po to grzebełem przy silniku żeby się martwić o spalanie a tak wogóle to nigdy tego nie mierzyłem Chcę go sprzedać poniewarz mama już inny 1116 z fiata uno Pozdrawiam