RADYJKA ALPINE CDE-9846R lub JVC KD-G521

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Mam problem które z tych radyjek wybrac które będzie lepsze sam nie wiem nie znam się zabardzo ale na poprzednim forum polecili mi takie radyjka więc które mam tak naprawde wybrać. Niby JVC jest mocniejsze ma 4x50 a alpaine 4 x 45 sam nie wiem. Tu są całe opisy


JVC KD-G521



ALPINE CDE 98R6R

PROSZE O POMOC
  
 
jesli do rocka to JVC

jak do muzyki w stylu mario lopeza to alpine
jakos tak dziwnie te radia robia ze nie da sie bez nerwów na jednym słuchac wszystkiego
  
 
Ja bym wziął JVC. Te nowsze alpinki jakoś mi nie podchodzą, znajomy ma 9852RR czy jakoś tak i w porównaniu do mojego JVC to tak siakoś średniawo
  
 
Cytat:
2007-01-31 14:33:49, davidos88 pisze:
Ja bym wziął JVC. Te nowsze alpinki jakoś mi nie podchodzą, znajomy ma 9852RR czy jakoś tak i w porównaniu do mojego JVC to tak siakoś średniawo

a myslisz ze czmu Ania MAX AUDIO znikneła z forum? bo na 2006 Alpine taki shit pusciła ze wstyd...na 2007 nie lepiej..oby poprawili sie w 2 kwartale
  
 
Kup sobie pionka mp40 tak jak chciałeś i będziesz zadowolony????????????
  
 
Ludzie co Wy w tych wszystkich pionkach widzicie i słyszycie... Może jakby ktoś mi powiedział o 77 to bym się namyślił ale te wszystkie pionki do 1000 to badziewne z deczka, bardziej pasują do dresika i takich tam To żart oczywiście, ale tak się sklada że wszyscy których znam i mają pionki to tylko disco polo i takie tam A te tańsze modele niczego sobą konkretnego nie reprezentują
  
 
O i ja tez potwierdzam.