Medion,PioneerDEH-3730MP,SONY CDX-R3300,Panasonic CQ-C 1300G

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie,
szukam strony www na których mógłbym porównać poniżej podane radioodtwarzacze. Jeśli ktoś z Was jakieś zna, lub mógłbym cokolwiek napisać o prezentowanym sprzęcie, to z góry dziękuję (Wady, zalety, cena, dźwięk, moc itp...)

1.Medion/Tevion MD 41052 CD z MP3


2.Pioneer DEH-3730MP


3.SONY CDX-R3300


4.Panasonic CQ-C 1300GN


Wszystkie prócz pierwszego mają podobną cenę. Jakość wykonania nie budzi zastrzeżeń. Odsłuch - nie miałem przyjemności...???. Trwałość ???
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-02-14 19:39:26, rjsunset pisze:
Witajcie, szukam strony www na których mógłbym porównać poniżej podane radioodtwarzacze. Jeśli ktoś z Was jakieś zna, lub mógłbym cokolwiek napisać o prezentowanym sprzęcie, to z góry dziękuję (Wady, zalety, cena, dźwięk, moc itp...) 2.Pioneer DEH-3730MP Wszystkie prócz pierwszego mają podobną cenę. Jakość wykonania nie budzi zastrzeżeń. Odsłuch - nie miałem przyjemności...???. Trwałość ??? Pozdrawiam


Raczej polecał bym poz. nr 2 - Pioneer DEH-3730MP.
Sam ze względu na kasę zastanawiam się nad Medion(em)/Tevion(em) lub Firstem coś około modelu 4108 lub podobnym. Widziałem takie czarne firsty i ładne to było. Ale jak gra ??.
Widzę iż jesteś z Krakowa. Wskocz na giełdę Balicką. W Tarnowie po sklepach te Mediony i Firsty chodzą po 400-500 zł. First ma większą moc. A na giełdzie w Kraku ktoś podawał model Pioneer DEH-3600MP za 540 zł nawet go chwalą - w Tarnowie około 900 zł. Masz lepsze możliwości lokalizacyjne od moich. Zadbaj jednak o dobre głośniki bo inaczej nawet najlepsze radio będzie przerostem formy nad treścią. A łatwiej sprzedać radio niż głośniki.
Sony - ostatnio w odwrocie. Niemarkowe na wszystkich forach beee. Chociarz są użytkownicy stosunkowo zadwoleni. Jednak są to świerze modele i trudno się wypowiadać na temat ich trwałości.
Poszukaj jeszcze na:
www.elektroda.pl
autokacik.pl car audio.
No i na moim podwórku na moim podwórku


[ wiadomość edytowana przez: grzegorz75 dnia 2005-02-15 10:19:50 ]
  
 
Dziękuję Ci Grzegorz75 - u za tak wyczerpującą odpowiedź.
Co do cen - masz racje
Zastanawia mnie fakt, ze bardzo ciezko nawet na stronach firmowych zdobyc dane techniczne sprzetu... Ten mode SONY nie ma nawet wzmocnienia basów... i właściwie calą cena to "kosmiczny" wygląd + marka.
Medion - to zagadka.
Panasonic- nic o nim nie wiem - ale z wyglądu wiele osób go dyskredytuje.
Pioneer wydaje się być najlepszym wyborem...

Nie jestem pewien jak wyswietlaja te wyswietlacze w dzien w sloneczna pogode - podejrzewam, ze na Panasonicu nic nie widac, a najlepiej wypada Medion....

  
 
Widzialem tego panasonica i wygladal koszmarnie!! Nawet gorzej niz na zdjeciach. Medion to takie tanie granie.... Nazwa ma sie kojarzyc pewnie z DENONem Pioneer to juz jest klasa. Wykonanie, trwalosc i napewno lepsze brzmienie. Pioneera tez raczej latwiej ewentualnie sprzedac potem. Sony ma specyficzny dzwiek i niektorym sie podoba. Napewno tez jest dobrze wykonany i trwaly.
  
 
Cytat:
2005-02-15 18:22:54, rjsunset pisze:
Dziękuję Ci Grzegorz75 - u za tak wyczerpującą odpowiedź. ... Nie jestem pewien jak wyswietlaja te wyswietlacze w dzien w sloneczna pogode - podejrzewam, ze na Panasonicu nic nie widac, a najlepiej wypada Medion....


Uważaj Medion może w nocy zabardzo jarzyć. Znajomy z klubu ma First 4105 i ma ten problem ale jeżdzi wtedy z otwartym panelem. Medion podobno ma bebechy samsunga. Na dodatek Medion Ma moc RMS = 25 W, Pioneer tak samo. Bo te 4 x 45W to też marketing. Jednak jakość dźwięku będzie lepsza w radiach firmowych. Jeżeli źle założysz głośniki lub kiepskiej jakości to szkoda radia. Jak masz na tylę kasy kup któregoś Pioneer(a). Myślę bardziej trwały i któryś z modeli ma regulację średnich, niskich i wysokich. Inne często tylko wybór - jazz, pop, rock itp. Tylko jest mały problem. Pioneer może się komuś spodobać.
Gdybyś się wybrał np. na giełdę lub dokonał zakupu. Poproszę o małą relację.
  
 
ok - dzieki.
Medion ma 3 stopniowa regulacje podswietlenia...
Wiecej napisze jesli zdecyduje sie na zakup
  
 
Witam, chciałem zapytać co myślicie o tym radiu?
Chciałem je kupić ale niestety nic nie wiem na jego temat.
Prosiłbym o jakieś informacje na jego temat, z góry dziękuję. Radio MD 41052
  
 
za te pieniazki mozna brac ale nie nalezy nic wymagac
  
 
Nie wymagam żeby grał jak Pioneer, ale czy mi nie padnie po miesiącu użytkowania, albo nie będzie czytać płytek czy coś podobnego...
  
 
a to wiedz tylko ci co juz go kupili