II el MT - majowe sciganie, czy cos tak ;) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Było całkiem fajnie. Ale wydaje mi sie ze jakby było cały czas na torze było by to lepsze a nei takie jezdzenie z odcinka na odcinek ale i tak było zje... pozdro
  
 
było ok.szkoda tylko (dla widza) własnie ze byly tamte odcinki poza torem...niebylem tam ale za długie czasem byly odstepy pomiedzy zawodnikami(tor)
trasa bardzo krutka (tor) no ale to zrozumiałe.
dobrze sie bawilem pozdro dla wszystkich teamów
  
 
I ponownie jako pierwszy udostępniam zdjęcia w internecie:

WWW.F-RALLY.PRV.PL
  
 
są już może wyniki?
  
 
są...moge wysłać zdjęcia listy wyników na maila moj mail michalsobala@onet.eu ,zainteresowanych zapraszam do napisania
  
 
umieszczam nadesłane wynki:



  
 
stwierdzilem ze na torze w tychach wjeje nuda w malaczu wiec trza cos szybszego kupic :

pyte to odrazu trza mu zmienic bo az siara z czyms takim jezdzic



a tak na powarznie to sobie brat sprawil. trza bedzie wyrwac na 3 el i o generale powalczyc
 
 
http://www.rajdy.org.pl/galeria/2006_mistrz_tychow_kubarski_2105/index.html
moje foty z 2el.
pozdrawiam
  
 
Cytat:
2006-05-27 08:24:23, qbara pisze:
http://www.rajdy.org.pl/galeria/2006_mistrz_tychow_kubarski_2105/index.html



niewiem czemu niedziala klik na adres;/


[ wiadomość edytowana przez: qbara dnia 2006-05-27 08:27:04 ]
  
 
II el MT w niedziele. Startuje ktoś? Ja na prawym w Saxo VTS
  
 
Ja startuję, o ile nie poknocę se coś jutro w aucie, bo zabieram się za elektronikę na której sie nie znam . Z tego co widnieje na liście zgłoszeń to z TGR-u jedzie jeszcze Janusz. dozo
  
 
no to powodzenia życzę wszystkim startującym
  
 
ja tez jade..... tylko ze do katowic na uczelnie :-/ . Takze zycze powodzenia wszystkim startujacym
  
 
[quote]
2007-05-11 22:07:06, Adam_Tychy pisze:
Ja startuję, o ile nie poknocę se coś jutro w aucie, bo zabieram się za elektronikę na której sie nie znam . Z tego co widnieje na liście zgłoszeń to z TGR-u jedzie jeszcze Janusz. dozo
[/quote

No, jedziemy - kaszel dojechał bez protestów z Radlina - teraz wypucowany czeka na jutrzejszy start. A poza tym - niespodzianka - AZT ogłosiło osobny Puchar Fiat 126 600/650 - a już myślałem, że tam nikt nie przejwaia oznak myślenia - nie doceniłem naszego klubu.
  
 
mi nie udało się wystartować, ale nie z powodu elektroniki jak było, niech się ktoś podzieli nowinami. pzdr
  
 
fajna hopka była no i wogóle dużo słońca

fotki
  
 
"...szykana od prawej i hooooooooooopaaaa!"

Niesamowite uczucie lecieć 120-konnym autem. Teraz aż mi się cały czas kręci w głowie i wydaje się jakbym leciał!

Brat robił fotki, a więc wieczorem lub jutro pójdą do Luki.

A to nasz najkrótszy skok:
Filmik
  
 
Trasa była tym razem ciekawa i szybka. Kilka samochodów niestety "poległo" na hopce... Najbardziej chyba ucierpiał Marcin Świder i Mozo.
  
 
Nooo Świder ładnie przypałował na tej hopie...przy lądowaniu też miał wesoło, ładnie się pojedynkował z vts-em


p.s. ma ktoś gdzieś jakieś wyniki abo co??

[ wiadomość edytowana przez: maciek_wk dnia 2007-05-13 19:36:06 ]

[ wiadomość edytowana przez: maciek_wk dnia 2007-05-13 19:36:27 ]
  
 
wyniki sa na maximum.proaxer

Ps. gratulacje dla Janusza, fajnie jechał a pomarańcza zapierd*** tak jak powinna