II el MT - majowe sciganie, czy cos tak ;) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
[quote]
2007-05-14 20:04:10, jeffrey pisze:
wyniki sa na maximum.proaxer Ps. gratulacje dla Janusza, fajnie jechał a pomarańcza zapierd*** tak jak powinna

Dziękuję. W sumie to jeszcze nie było do końca to, bo po pierwsze skrzynia wciąż seryjna, a poza tym zapłon za wczesny i mimo ratowania się paliwem 102 oktanowym i tlenkiem ołowiu w płynie na drugiej - najszybszej części próby silnik się przegrzewał, lekko ''stukał'' i tracił moc tak, że jechałem na 3 biegu 90km/h bo 'czwórki' nie było sensu zapinać. Tym bardziej cieszy mnie wynik. Podziękowania dla Maćka i Mateusza Radeckich za paliwo no i oczywiście dla mojej Magdy za bezbłędny pilotaż.
  
 
Janusz nie nauczyli Cię używać wszystkich 4 kół?
  
 
Sorki, że spóźniam się z aktualizacją na stronie, ale mam pewne problemy natury technicznej, do południa powinny już być
  
 
tja...problemy natury technicznej ...wiecznie zaspany
  
 
[quote]
2007-05-15 22:41:33, Adam_Tychy pisze:
Janusz nie nauczyli Cię używać wszystkich 4 kół? [url=img252.imageshack.us/my.php?image=75ap0.jpg]

Heheh. Tak to bywa jak się za dużo na rowerze jeździ A tak naprawdę, to wiedziałem, że mnie tam trochę postawiło (zewnętrzne koła zakantowało na spojeniu tych betonowych cegieł z asfaltem), ale wystraszyłem się dopiero, jak tę fotę zobaczyłem. Nie sądziłem, że to aż tak wysoko było.