KONKURS NA POMOCNIKA WEBMASTERA STRONY LKP !!!!!!!!!!!!!!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
sorry ze to napisze ale Panowie Radni cos jest nie tak
Mamy pomocnika do tworzenia i aktualizowania naszej strony internetowej wybranego w oficjalnym konkursie
A stronka jak stała tak stoi
Tydzień po zlocie była puszczona relacja ze zlotu napisana przezemnie i zdjecia relacja jest zdjeciów nima gdzies po 3 maja była pisana relacja ze spotu na stronce nima.
Co sie dzieje ?????????????????????????????????????????????
Ja rozumie ze humel ma inne obowiazki niz tylko siedzenie nad stronka LKP ale po co byl wybierany pomocnik???????????????????
Jezeli kogos obraziłem tym postem to najmocniej przepraszam
ale mnie to troszke ruszyło
  
 
tez mi wybory jak nie bylo wiecej chetnych

mam klopoty w domu (mamuska idzie w poniedzialek na operacje) i nawal obowiazkow, i chroniczny brak czasu ostatnio - wiec bardzo mi przykro ale chwilowo nic nie zrobie.

pozatym stronke nie pisze sie ot tak w ciagu jednego dnia, czy tygodnia
  
 
nie traktuj tego jako atak na twoja osobe ale martwica stronki LKP trwa znacznie dłuzej.Przeciez to swiadczy tylko o naszym klubie.Wprowadzane sa tylko aktualizacje a co nie chodziło wczesniej tak nada nie chodzi
  
 
Jak chcecie to cos tam moge pomoc przy czyms prostym bo stronka chyba w PHP a ja zielony w tym temacie ;] ale inne popierdułki ...

Pozdrawiam
  
 
tak stronka w php, jak sie nie zna, to niestety niezbyt milo to wyglada

Pomalutku sie poprawi, po prostu moj wybor zbiegl sie z innymi sprawami, i diametralnie zmienil ilosc wolnego czasu na moja niekorzysc, ale przeciez wczesniej czy pozniej sie to zmieni
  
 
noo to odgrzewamy....
  
 
heh no ja obiecywalem ze cos pomoge jak bede potrafil , niewiem jak tam z PHP , ale znalazlem programy do prostej edycji nawet skomplikowanej storny , trzeba by bylo sporbowac postawic strone na ktoryms z nich a wtedy to raczej kazdy moze sie bawic w edycje . Jezeli chodzi o czas to ten i nastepny tydz mam urwanie glowy ale potem bede wolny .