Poszukuje danych:Lada Niva Rainforest Challenge 2002

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
z zawiazanej niedawno przyajzni z kumplem od off-road'u poza wypadem na poligon (zdjecia pozamieszczalem gdzie trzeba -kolejne w drodze) urodzilo sie tez zdjecie znalezione na jego dysku:
Nivka w Rainforest Challenge 2002
wykopal to gdzies z jakiejs stronki o tym chyba najtrudniejsyzm terenowo rajdzie swiata...
w zwiazku z tym ze jak na razie jedynymi danymi na temat udzialu tego autka jest to wlasnie zdjecie pytam : czy ktos z forum wie cos wiecej...
bo juz gdzie szukac pytalem..nie znalazlem
z gory dzieki za pomoc,
BTW: jak dzisiaj nadeszla ciemna burzowa chmura to mi sie az cieplo zrobilo jak spojrzalem na te fotke na pulpicie...
  
 
Witam
Zdjęcie piękne,normalnie cudo
Niestety nie mam pojęcia o tym rajdzie off-roadowym
Pzdr Grzesiek
  
 
W zeszlorocznym (chyba grudniowym) 4x4 offroad.pl bylo o tym rajdzie, byla chyba lista startowa i jakies adresy. Niestety po przeprowadzce gdzies mi go wcielo. Ale tam i na oficjalnych stronach imprezy nie znalazlem nic o udziale Nivki - choc chetnie bym znalazl. Ale jeszcze sprobuje poszukac.
  
 
Znalazłem kilka stron o tym rajdzie w sieci (REWELA!!!!
Wstarczy wstukać na www.google.com hasło rainforrest challenge 2002 i już pokazują się stronki. W ogóle polecam Wam tą wyszukiwarkę .
Paweł
 
 
Oficjalna stronka - Rainforest challenge , ale o Nivce cicho .
Tu - Hiszpanie jest tez sporo fotek, ale Nivki nie ma.

[ wiadomość edytowana przez: boreg dnia 2003-04-30 15:20:56 ]
  
 
dokaldnie Rajd jest..fajny jest..opisy w off-roadzie sa (pod lozkiem mam w segregatorach z 80% numero- prenumerata)
w wyszukiwarce wyskakuej kupe danych a poza ta fotka infa o Nivce brak jakby ktos byl bardzo zainteresownay tomam 2 vcd fimow z Rainforest Chalange.. na jednym jest popisowa akcja Polakow, czyli autko w rzece prawie po progi tyle ze do gory kolkami