Vw golf IV zabudowa bagażnika

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
jetsem nowym forumowiczem i prosze o pomoc!
wiec mam autko golfa IV i zdolnosci szczere checi i troszke kasy na zabudowe bagaznika.
a mianowicie posiadam jak na te chwile obecna sprzet moze troszke slaby tzn
jvc mp3
głośniki przód lanzar hr64 odseparowany
wzmak magnat the rock 600
monacor 750 W
odpowiednie przewody glosnikowe jak i pradowe
no i oczywiscie kondensator 1f dietz.

sprawa tyczy sie tego typy iz mam pusty bagaznik i chcialbym go zabudowac moze nie profesjonalnie ale zeby to mialo rece i nogi.
niewiem od czego zaczac bo dreczy mnie jeden problem poniewaz niewiem jak zrobic dostep do kola zapasowego, tak zeby niebylo problemow z jego wyciagnieciem.
niemam jeszcze subkow ktoryby trzasl samochodem i nie tylko , a powiem tylko tyle ze lubie mocny i niski bas wiec chcialbym zrobic 2x30cm w b-r tylko niewiem jakich glosnikow uzyc ktore by sie nadawaly na moje na takie pudla. prosze was drodzy forumowicze o pomoc i wiem co powiecie zebym oddal do profesjonalnej firmy, ale chcialbym troszke zaoszczedzic kasy niz dac im a i bede mial satysfakcje ze sam to zrobilem.kasy na subki mam ok 500zl moze to niewiele ale zawsze cos
prosilbym o jakas teorie lub jakies foty bede wdzieczny, blagam pomozcie
  
 
Zawsze mozna zrobic podwojna podłoge i tam zabudowac wsmacniacze i kondensator pod szybką z plexiglassu Materiał to tradycyjnie mdf Jak bys zabudował w podlodze to musisz zastosowac tez chłodzenie Bardzo dobrze nadaja sie do tego wiatraczki komputerowe bo sa zasilane na 12V i dosyc wydajne A jak to ma juz wygladac i jak bedzie wykonane to tylko zalezy od ciebie Poszukaj w internecie napewno jakies pomysły ci wpadna

  
 
hej vyzn -r no to po dluzszym namysle juz wiem jak wszystko zrobic ale ...
powiedz czy subki ktore chce kupic czyli jbl gto 1202d beda odpowiednio grac w budzie b-r. moze znasz inne dobrze grajace glosniczki w tej cenie czyli ok 400pln. bo niby jbl dobry ale moze jest cos lepszego w tej cenie. weno jakbys mogl to doradz biednemu w potrzebie

[ wiadomość edytowana przez: turu dnia 2006-05-24 19:07:18 ]
  
 
JBL dobrze zagra w skrzyni BR jednak JBL sie ceni... ja w tej cenie bym wygrał powerbassy
PowerBass PB-C125D-4v.2 Chrome
  
 
witam
znow truje dupe ale powiedz mi czy zamiast tych powerbass'ow nabylbym sobie np.
http://www.allegro.pl/item104962834_nowosc_subwoofer_30cm_2_cewkowy_carpower_promoc.html
tego carpowera tez slyszalem ze dobra firma tylko tak profilaktycznie pyytam bo wiesz w sumie trzeba by troszke oszczedzic chyba wiesz o co mi chodzi.
wiec wracam do tematu czy sie oppyla?
i jeszcze jedno kabelek zasilajacy pod tego suba to mam nadzieje ze wystarczy jakiex 4mm2 czy dac grubszy a odleglosc od wzmaka to jakies 75 - 100cm
  
 
ja jednak bym wolał Powerbass Co do przewodu głosnikowego to mysle ze wystarczy na takiej odległosci 2x4mm^2
  
 
no to dobra praekonales mnie ale ogladalem te glosniczki i wiesz co troszka duza ta obudowa br moglbys mi obliczyc troszke mniejsza jak sie da bo ja jeszcze do konca nie opanowalem winisd
jakbys mogl to wykombinuj cos w skrzyni 40-45l br prosba bo moge sie stuknac w programie.
tylko niewiem czy wsadzic glosniki w jedno pudlo czy w dwa osobne wolalbym w jedno.i jeszcze jedno czy moze byc skrzynia z plyty wiorowej czy lepsza by byla plyta mdf. pytam o to poniewaz u mnie na zadupiu czyli w kielcach niema nigdzie mdf.
i nie sie nie denerwuj ze tyle zadaje pytan bo troszke zielony jeszcze jestem i wciaz sie ucze. dzieks nareczka
  
 
Tylko i wyłacznie płyta MDF min 19mm grubosci. Co do wsadzenia głosnikow w jedna skrzynie to mozesz ale w srodku musisz zrobic przegrodę tak zeby powstały dwie osobne komory wewnatrz, odizolowane szczelnie od siebie