X Jubileuszowy Zlot Krajowy LKP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak już wiadomo od pewnego czasu, wrześniowy zlot organizuje grupa warszawska. wraz z Kolibrem dokonaliśmy pewnych zabiegów organizacyjnych i wyszło nam że termin zlotu to

30.09-01.10.2006

tak wiemy że to dość późno, ale terminy m/n Mistrzostw Europy w RallyCross'ie nie pozwalają nam zrobić tego wcześniej...
Jesteśmy obecnie na etapie poszukiwań ośrodka, a także finalizowania rozmów dotyczącyh miejsca zlotu.
Na chwilę obecną wszystko wskazuje na to że areną naszego spotkania będzie RallyCross'owy Tor w Słomczynie



którego panoramę można zobaczyć TUTAJ

ogólny plan zakłada przeprowadzenie jazd na czas na samym torze oraz gry, zabawy i konkursy o ładzie.
sobotę chcielibyśmy spędzić niemalże w całości na torze, dlatego też zakładamy stworzenie zaplecza gastronomicznego, serwisowego i sanitarnego.
niedziela tradycyjnie czas wyborów najładniejszych aut, oraz dla chętnych możliwość dokonania zakupów na giełdzie samochodowej.
oczywiście szczegółowa agenda ukaże się w późniejszym terminie.

w miarę postępów będziemy informowali o stanie przygotowań, ale już teraz serdecznie zapraszamy.


  
 
Już sam zarys zlotu bardzo mi się podoba i nie omieszkam się na nim pojawić
  
 
Super pomysł i termin Musze sie zjawić!
  
 
no ładnie.
wiedzialem, ze jak sie G i K wezma za robote, to walna od razu z grubej rury!
Juz chce jechac
  
 
ciekawe ilu z tych chetnych zostanie do 31.IX????????????????????
  
 
Cytat:
2006-05-17 22:33:04, krzychuk pisze:
ciekawe ilu z tych chetnych zostanie do 31.IX????????????????????




żaden.
  
 
Bądzmy dobrej mysli z zrobym wsyztko zeby bylo nas jak najwiecej...
Spotkamy sie to obgada sie wszystko...




A nic nie pilem a tak pisze..... ciekawe...



[ wiadomość edytowana przez: 1Bobo dnia 2006-05-18 00:30:26 ]
  
 
ja mam tak blisko, ze nawet pociagiem moge dojechac, wiec bede.... zaden szef mi nie popsuje jesiennej imprezy
  
 
Taa adasco, gorzej jak ci baba w głowie namiesza, przy tym to i szef jest malutki.
  
 
eee, na babe jest sposob. IKEA po drodze..
bo na tej naszej prowincji, to juz z piaty rok buduja i ciagle cos z gruntami maja nie tak....
wiec baba do sklepu, a ja na zlot
  
 
mam nadzieję,że pomysł się podoba.Słomczyn to najlepszy tor rallycrosowy w Europie.są na nim regularnie mistrzostwa Europy i inne zawody krajowe i międzynarodowe.tor ma mieszaną nawierzchnię,odcinki asfaltowe(czarne na mapce) i szutrowe(szare).jest dość bezpieczny,gdyż w przypadku wypadnięcia z toru grzężniemy w "kocim żwirku" co pozwala wychamować i nie rozwalić samochodu.powodzenie imprezy zależy w dużej mierze od frekwencji,dlatego proszę już rezerwować sobie termin.
  
 
Cytat:
powodzenie imprezy zależy w dużej mierze od frekwencji,dlatego proszę już rezerwować sobie termin.



głównie dlatego tak wcześnie informujemy o terminie, aby chętni mogli sobie zorganizowac inne zajęcia w sposób niekolidujący ze zlotem.
aby potem nie było tłumaczenia dwa dni przez imprezą że ciocia, że sraczka, że coś tam...
chcemy zrobić na prawdę duża imprezę i w ten sposób uczcić 5 lat istnienia klubu. z naszej strony gwarantujemy dobrą organizację i atrakcyjny program.
  
 
adasco-> nie wiem czy bym zaryzykowal sposob z ikea... to moze byc najdrozszy zlot w zyciu pomysl naprawde super, tylko musze troche zawieszenie w ladzie usprawnic chyba
  
 
Cytat:
2006-05-18 10:33:10, Góral pisze:
głównie dlatego tak wcześnie informujemy o terminie, aby chętni mogli sobie zorganizowac inne zajęcia w sposób niekolidujący ze zlotem.


"obudzimy sie z reka w nocniku"... mysmy tez byli dobrej mysli z torem ale powodzenia
  
 
Panowie zadnej reki w nocniku nie bedzie jesli tylko bedzie sie chciało ruszyc d... i przyjechac. Naprawde jest tak duzo czasu ze problem finansowy nie grozi ( odkladac to miesiac 20 zl i jest zbani). A remonty zawieszen i silnikow i innych tam rzeczy mozna zaplanowac z odpowiednim wyprzedzeniem aby sie skonczyly nie na dzien przed impreza.
Zreszta jak sie skonczy remont i w dniu zlotu to tez mozna, wiem cos o tym wystarczy chciec.
Zacznijcie juz o tym myslec i przede wszystkim CHĘCI!!! i jeszcze raz CHĘCI....
  
 
w ramach uzupełnienia powiem jeszcze,że sponsorem będzie PLATINUM,a na zlocie pojawi się ekipa z GT i relację będzie można przeczytać w wiadomościach klubowych.jest to okazja dla posiadaczy ciekawych aut(tuning,audio,stylistyka itp)na pokazanie ich w prasie,a nawet indywidualny opis.węc najwyższa pora szykować łady bo będzie się działo...
  
 
Cytat:
2006-05-18 11:15:07, arsen pisze:
mysmy tez byli dobrej mysli z torem
ale powodzenia



ale wasz tor był drogi...

dzięki
  
 
Cytat:
aby potem nie było tłumaczenia dwa dni przez imprezą że ciocia, że sraczka, że coś tam...



spokooojnie, i tak znajdzie sie ktos, kto bedzie musial grac na weselu
  
 
Wydaje mi się, że termin bardzo trafione, jednak jestem ciekawy jak wygląda sprawa noclegów, bo może być już zimno, wiec ognisko może odpadać.
DEx
  
 
to się ciepło ubierzesz...