Antyradar.Co sądzicie??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.Mam pytanko co sądzicie o antyradarze??Czy się sprawdza i na ile pomaga w uniknięciu mandatów.
  
 
Proponuję CB legalne i skuteczne
  
 
A ja proponuje zakupic palmtopa i wgrac program AUTO MAPA POLSKI XL , posiada funkcje wykrywania radarow, pozatym mozna sluchac mp3, noi jest obsluga GPS
  
 
CB to mam od bardzo dawna i jest super sprawą ale............Szukam poprostu sposoby na foto radar i nie ten na słupie ale ten co rozstawiają np.za drzewem,w krzakach.I jak przed nim się ustrzec??Ja narazie z nim przegrywam bo nawet nie wiem kiedy wpadłem na niego 2 razy i 900zł mandatu i 16 pkt mnie to kosztowało.
  
 
Cytat:
2006-05-18 14:26:01, betka528 pisze:
I jak przed nim się ustrzec??



Jezdzic przepisowo!

Cytat:
Ja narazie z nim przegrywam bo nawet nie wiem kiedy wpadłem na niego 2 razy i 900zł mandatu i 16 pkt mnie to kosztowało.



A to rekomendacja

pzdr
  
 
jak to mowia, jak pies na kacu to do wszystkiego sie przyczepi... wiec lepiej antyradaru nie miec...

a co do palmtopa to bardzo fajna sprawa (zwlaszcza z mapa polski itp) ale o funkcji wykrywania radaru nie slyszalem??? naprawde tak jest???
  
 
Cytat:
2006-05-18 20:57:29, k1cyprys pisze:
jak to mowia, jak pies na kacu to do wszystkiego sie przyczepi... wiec lepiej antyradaru nie miec... a co do palmtopa to bardzo fajna sprawa (zwlaszcza z mapa polski itp) ale o funkcji wykrywania radaru nie slyszalem??? naprawde tak jest???




Kup najtanszy palmtop, tak jak ja to zrobilem PDA i wgraj AUTO MAPE POLSKI XL tam jest wlasnie opcja radaru i innych rzeczy, pozatym kupisz karte pamieci i masz odtwarzacz plikow mp3, mozesz ogladac filmy podczas podrozy.
  
 
jeźdźić przepisowo,hahahahah.No to ręka do góry kto jeździ 50km/h w mieście i 90km/h za miastem.Prosiłem o praktyczne rady a nie o wychowywanie dzieci które zdają na kartę rowerową czy coś w tym stylu.