ZAKOCHAŁEM SIĘ!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Koledzy zakochałem się... kocham ją tak bardzo... ona jest z Poznania, ja z Lublina, ona to "deca". Pomózcie co robić? Jestem załamany bo ona ma chłopaka a ja ją tak kocham... Pomóżcie bo z tego wszystkiego któregoś dnia zawinę się na słupie moim Passatem...
Pozdrawiam chlip
  
 
  
 
passatem - uffff to luzik
  
 
Cytat:
2004-06-07 00:15:30, cezi pisze:
Koledzy zakochałem się... kocham ją tak bardzo... ona jest z Poznania, ja z Lublina, ona to "deca". Pomózcie co robić? Jestem załamany bo ona ma chłopaka a ja ją tak kocham... Pomóżcie bo z tego wszystkiego któregoś dnia zawinę się na słupie moim Passatem...
Pozdrawiam chlip



dlaczego passatem a nie omegą 3000 ???
  
 
a ta twoja to jak sie nazywala? Natalia? czy jakos tak podobnie
  
 
Litosci Deca !!!
daj mu chociaz wymijajaca odpowiedz
Co te kobiety potrafia zrobic z czlowiekiem!!!
  
 
Cytat:
2004-06-07 00:15:30, cezi pisze:
Koledzy zakochałem się... kocham ją tak bardzo... ona jest z Poznania, ja z Lublina, ona to "deca". Pomózcie co robić? Jestem załamany bo ona ma chłopaka a ja ją tak kocham... Pomóżcie bo z tego wszystkiego któregoś dnia zawinę się na słupie moim Passatem...
Pozdrawiam chlip



Nie no co ty... przeciez ona brzydka jest
  
 
Miłość nie wybiera... zawsze jak już się w jakiejś zakocham to okazuje się, że ma chłopaka albo mnie przekreśla a jak się jakaś ugania za mną to ja ją przekreślam... czego takie mam szczęście? może jak kupię OMĘ LOTUSA to poleci na mnie?
  
 
heh no właśnie : brzydka jestem, mam chłopaka (pomimo swojej okropności), daleko od siebie mieszkamy, no i nie masz lotusa i zapewne nie będziesz miał, więc jak widzisz Cezi cienko to wygląda

pozdrDECA
  
 
Cytat:
2004-06-07 10:42:36, cezi pisze:
może jak kupię OMĘ LOTUSA to poleci na mnie?


No własnie obawiam sie,ze w tej sytuacji to wlasnie "poleci" nie na Ciebie a na Lotusa
  
 
cezi masz bańkę księżycówki i właśnie widzisz w niej dno ????!!!
takie ubawy to w DUPERELE wpychac a nie na głównym.
kultury troche
jeszcze po piatku mnie brzuch boli od śmiania a ty juz w pon wyjeżdżasz z kabaretem
  
 
Cytat:
2004-06-07 10:15:01, Kartos pisze:
Nie no co ty... przeciez ona brzydka jest



Mama cię nie uczyła, że nie ma brzydkich kobiet ??
  
 
Cytat:
Mama cię nie uczyła, że nie ma brzydkich kobiet ??



Tylko czasami wodki za malo
  
 
Cytat:
2004-06-07 14:04:49, alicia pisze:
Cytat:
2004-06-07 10:15:01, Kartos pisze:
Nie no co ty... przeciez ona brzydka jest



Mama cię nie uczyła, że nie ma brzydkich kobiet ??



Oj cicho, chcialem chlopaka pocieszyc.

BTW: Pare by sie znalazlo. Oczywiscie nie w LOB.
  
 
Ot ci watek milosny

Cezi pamietaj, ze

"Kobieta jest jak motyl. Gdy będziesz próbował ją złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"
  
 
Cezi, czy nie zakochales sie przypadkiem w samym obrazku? Bo wiesz, Disel tez ma ladne zdjecie w profilu Sprobuj z nim. Moze akurat nie ma chlopaka
  
 
qrna Kartos - uważaj na moją kawę
  
 
  
 
Cytat:
2004-06-07 17:59:44, disel pisze:




Disel, nie prowokuj...
  
 

nie no jak tak mozna z biednego Ceziego sie nasmiewac
przyjade na zlot tym razem... i ją poznam w końcu!!!