KUPIĘ - POSZUKUJĘ - Strona 76

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kupię sprężyny obniżające do łady 2107
  
 
Cytat:
2015-01-01 17:44:16, kisiello pisze:
Kupię sprężyny obniżające do łady 2107



A ile, 1, 2, 5, 10cm?
  
 
Kupię 2107 w gazie.
Sprawną, jeżdżącą i z opłatami.
Ze względu na zniżki dla zabytków rocznik 1990 lub starszy.
Nie oczekuję laleczki, ale dziurawca nie szukam.
Warszawa/Piaseczno i okolice.
  
 
Ludziska ! Swego czasu ktoś z forumowiczów klepał elementy z laminatu - może ktoś pomoże
Otóż chcę kupić maskę przednią i klapę tylną (najlepiej ze zintegrowanym spoilerem) do 2105. Ktoś to robi jeszcze ? Albo da się gdzieś kupić ?

[Wiem że na węgrzech się da, ale jechać ciężarówką po 2 elementy to słaby biznes, a do auta mi nie wejdzie żadnego ]
  
 
Brat andrysa to robi.
  
 
swego czasu na allegro wystawiał zestawy poszerzeń oraz pokrywę tylną
  
 
a na ebay takie są poszerzenia 1 i poszerzenia 2
  
 
Dzięki za odpowiedzi. Napisałem do andrysa.
Odnośnie tych linków z ebaya - poszerzeń nie potrzebuję, jedynie maskę i klapę .
Może ktoś z forumowiczów wybiera się na Węgry autem do którego można wrzucić maskę i klapę ?
  
 
Potrzebuję komplet wieszaków tłumika do 2106. Jak komuś zalegają to chętnie kupię.
  
 
Cytat:
2015-01-04 22:07:07, felype pisze:
Potrzebuję komplet wieszaków tłumika do 2106. Jak komuś zalegają to chętnie kupię.



Kup sobie od razu ze 3 komplety.
Nie wiem z czego oni to robią ale obok gumy to chyba nawet nie leżało...
  
 
Poszukaj od DF lub PN, są takie same.
  
 
Cytat:
2015-01-05 01:43:14, pioban pisze:
Kup sobie od razu ze 3 komplety. Nie wiem z czego oni to robią ale obok gumy to chyba nawet nie leżało...


No właśnie jak miałem tłumik złapany na trytytki to dłużej wytrzymały, dopiero na ostatnich mrozach popękały.
  
 
Cytat:
2015-01-05 10:46:55, felype pisze:
No właśnie jak miałem tłumik złapany na trytytki to dłużej wytrzymały, dopiero na ostatnich mrozach popękały.



Ja awaryjnie podwieszałem na drucie jak wracałem z Węgier i taka tymczaswóka wytrzymała bardzo długo
  
 
Cytat:
2015-01-01 20:28:46, SzokoLada pisze:
A ile, 1, 2, 5, 10cm?


optymalnie -50mm
  
 
Witam wszystkich!
Dla swojego bardzo dobrego kolegi (poprzedniego właściciela mojej Madiarki) poszukuję grilla do Niwki, takiego z chromowaną ramką. Poglądowe zdjęcie (pierwsze lepsze z Inetu, akurat wyszło takie): http://en.wikipedia.org/wiki/Lada_Niva#mediaviewer/File:Lada_Niva_5_Door_Wagon.jpg .
Ja znane mi źródła będę odpytywał, ale za ewentualną pomoc w znalezieniu i wskazówki z góry dziękuję.
Pozdrawiam,
@lex
  
 
Na razie chce się zorientować czy ktoś z klubowiczy ma i jak tak za jaką cenę. Tylne pasy z napinaczami oraz z zapięciami. No i przedni pas z napinaczem pasażera niezacinający się.
  
 
Cześć.
Kupię kierownicę do łady najlepiej trzyramienną Monte Carlo z fiata jak ktoś ma coś ciekawego to dajcie znać
  
 
Cytat:
2015-01-18 10:10:21, Broda240z pisze:
Cześć. Kupię kierownicę do łady najlepiej trzyramienną Monte Carlo z fiata jak ktoś ma coś ciekawego to dajcie znać


Jak mam do sprzedania drewnianą kierownicę. Zdjęcia masz w temacie z moją Ładą.
  
 
fajna ale za bardzo się świeci, nie będzie mi pasowała do reszty tak czy siak dzięki za info
  
 
kupię łade 2107. cena moze być wysoka ale adekwatna do stanu samochodu. interesuje mnie przede wszystkim zdrowa buda, resztę mogę przełknąć. Dzięki