KUPIĘ - POSZUKUJĘ - Strona 80

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kupię amortyzatory obniżające do 2107, pisałem z Bartkiem i póki co w Rosji nie są dostępne i nie wiadomo kiedy będą a może komuś w PL zalegają gdzieś nie zamontowane i chciałby się ich pozbyć.
  
 
Kolega miał komplet sprężyny + amory -50mm za 7 stów. Pytać?
  
 
Jeśli pasują do 2107 to pytaj, chociaż zależy mi tylko na amorach bo sprężyny już mam.
  
 
PRIV
  
 
Panowie i Panie, szukam takiej śruby śruba . 2101-3001037. co prawda dobrałem podobną śrubę o twardości 10,9, ale może ktoś by miał takie coś w oryginale, nie musi być nowa ale "sprawna" potrzebuje 2 sztuki z nakrętkami. Ewentualnie przygarnę tanio całą zwrotnicę lewą

[ wiadomość edytowana przez: kamikadzedriver dnia 2015-03-28 14:50:36 ]
  
 
Cytat:
2015-03-28 14:28:42, kamikadzedriver pisze:
Panowie i Panie, szukam takiej śruby 2101-3001037.



nie przesadzaj to ogolniedostepna M10x1.25x66mm i stosowne nakretki.
  
 
no właśnie z ugólnodostępnością średnio, poszukam jeszcze, ale byłem pytałem i nic nie znalazłem więc pytam tu. Nie wspomniałeś że twardsza . Jedyne na co można liczyć to śruba z łbem sześciokątnym z gwintem drobnozwojowym stal kl. 10.9 wg normy DIN 960 o długości 65 lub 70mm. jednak żeby dorwać taką śrubę trzeba się mocno napocić. Więc może ma ktoś w zanadrzu. Dzięki

[ wiadomość edytowana przez: kamikadzedriver dnia 2015-03-28 16:07:31 ]
  
 
mam srubki .... w motoryzacyjnym 9 km odemnie...
  
 
Poszukuje drzwi przednich lewych do mojej 2104 w rozsądnej cenie, jednocześnie chciałbym się dowiedzieć czy te poszycia z allegro są coś warte?
allegro

[ wiadomość edytowana przez: delkus dnia 2015-03-29 18:31:12 ]
  
 
Moim zdaniem są gówno warte bo jest to najzwyklejsze najtańsze poszycie które nawet jak zakonserwujesz dobrze wpieprzy ci po zimie. Ale takie moje zdanie. Jak normalnie do 2107 błotniki są po chyba lekko ponad 100zł tak mi ubezpieczycie błotnik oryginalny rosyjski znalazł ale za 390zł z tego co kojarzę w ocynku. Więc przebicie prawie 3 krotne więc wiesz różnie bywa.
  
 
Czy ktoś z forumowiczów orientuje się ile kosztują podwójne gaźniki WEBER DELLORTO razem z kolektorem ? Pytam orientacyjnie jakie są przedziały cenowe, żeby wiedzieć ile odłożyć pieniążków
  
 
Ja gazniki sprzedałem za 600. Kolektory, to kiedyś był koszt około 650 zł.
  
 
Cytat:
2015-03-29 18:29:54, delkus pisze:
Poszukuje drzwi przednich lewych do mojej 2104 w rozsądnej cenie, jednocześnie chciałbym się dowiedzieć czy te poszycia z allegro są coś warte? allegro [ wiadomość edytowana przez: delkus dnia 2015-03-29 18:31:12 ]



Rok temu takie podobne poszycia z przodu montowałem. Trochę przetłoczenia w innych miejscach wypadają. Jak spasujesz górne, to dolne parę mm jest przesunięte. Po złożeniu mam wrażenie, że szpary wokół drzwi są większe.

Ogólnie, jakbym wiedział ile z tym jest zabawy, to bym się nie zdecydował. Teraz uważam, że rozsądniej jest kupić nowe drzwi, choć kosztuje to więcej.
  
 
reparaturke blotnika przód lewego. tylko orginal, rzemiosło nadaje się na złom. lub orginalny blotnik
  
 
Dzięki Szoko
  
 
Siema.
Kupię amory na tył zwykłe do klasyki. Mogą być zużyte na maxa i w ogóle nie działać. Najchętniej to dam za nie przysłowiowe piwko. Jak ktoś ma i chce się pozbyć to chętnie je wezmę
  
 
poszukuje nadkola prawego przód do 07
  
 
Witam wszystkich serdecznie

Jestem nowy na Waszym forum i od kilku miesięcy poszukuję Łady 2103 1500. Najlepiej egzemplarza w dobrym stanie nie wymagającego natychmiastowego remontu ponieważ jakiś czas temu skończyłem remont PF 125p MR 77 i nie mam czasu doprowadzać kolejnego samochodu do stanu kolekcjonerskiego. Wiem, że 2103 nie występuje u nas w kraju nawet w niewielkich ilościach, dlatego proszę Was o pomoc. Być może któryś z forumowiczów będzie chciał sprzedać swój egzemplarz. Nie interesuje mnie 2106 ani inne modele. Tylko 2103!

Pozdrawiam
  
 
2103
  
 
Poszukuję samochodu dla teściów. Wymagania:
-automatyczna skrzynia biegów
-4/5 drzwi, coś niewielkiego, najlepiej hatchback
-rocznik >2003
-cena max 17000zl
-bezwypadkowy, zadbany, Niemiec płakał jak sprzedawał itp.
-nie fiat

Ktoś? Coś?