KUPIĘ - POSZUKUJĘ - Strona 79

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2015-02-14 22:25:11, andrzej_krakow pisze:
Poszukuje cięgien (a w szczególności końcówek plastikowych) do zamków w drzwiach - chodzi o te cięgna łączące zamek z wkładką na kluczyk - zatrzaskiwane na kulkę) do 2104/2105/2107


Nieaktualne

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2015-03-09 11:51:20, Astro2107 pisze:
Poszukuje listew chromowanych tych na rynienke do 7


Pytałem o takie listwy Bartka, są czarne niestety.
  
 
Poszukuję części do modelu 2107 1988r:

- komplet progów, najlepiej oryginalny (nie jestem pewien czy w tym roczniku były z gumą czy bez - prosiłbym o info jeśli ktoś wie)
- reparaturka do nadkola lewego i prawego - obydwie na tył
- 4x element/miejsce do ustawienia podnośnika
- 2x ramiona wycieraczek na reflektory razem z piórami (lewe i prawe)
- 2x ramiona wycieraczek na szybę razem z piórami (lewe i prawe)
- 2x listwa chromowana na rynienki (lewa i prawa)

Poszukuję również instrukcji jak rozebrać i jak ma wyglądać przepustnica powietrza w kabinie (non stop wieje ciepłe powietrze, nie ma możliwości wysterowania temperatury oraz kierunku przepływu powietrza).
  
 
Poszukuję w dobrej cenie silnika do samarki 2108 z osprzętem bądź bez najlepiej z przebiegiem nie przekraczającym 100tys.
Przygarnę też w skrzynię biegów 4 biegową najlepiej w nienagannym stanie.
Kontakt tylko telefoniczny:
781461039
  
 
Jak dorwe 5 to ci opyle moja 4 o ile pasuje ?? Stan bdb.
  
 
Astro, ty roztrzepany człowieku. Czytaj, że zrozumieniem. Markus ma SAMARE. I twoja skrzynie, co najwyżej, j może wozić w bagażniku.
  
 
Wybacz zapomniałem że półosie ma he he skołowany jestem od tyg.
  
 
ma ktos moze do sprzedania z jakiegos trupa odme silnika z gniazdem na bagnet oleju,,,
cos mi sie wydaje ze z nową ciężki temat a raczej będe jej potrzebowal
<
  
 
Cytat:
2015-03-14 19:41:43, Astro2107 pisze:
Wybacz zapomniałem że półosie ma he he skołowany jestem od tyg.


To widać, bo tak na marginesie i klasyk i Samara ma półosie.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Alo Alo. Nie ma ktoś do sprzedania głowicy do 1,6? Chodzi mi o głowicę poprzerabianą czyli większe kanały, zawory itd.
  
 
Listwę chrom tylnego zderzaka 2107 w dobrym stanie bym przytulił.
  
 
marcin na jacars.pl mają po 85 zł o ile db kojarzę. A jak ma ktoś 2 taniej to tez się pisze
  
 

muszę was rozczarować, niestety nowe nakładki niestety szybko korodują... metal jest źle przygotowany prawdopodobnie do nałożenia powłoki i w wyniku zmian temp zaczyna korodowac pod powłoką.

Lepiej założyć używane w dobrym stanie aniżeli nowe błyskotki z jacars.pl
w rosji tez trudno o dobra nakladke.
  
 
Bartek korodują ?? błotnik uderzony mi koroduje ale nakładki to wpierda***. U mnie z chwili na chwile jest więcej rdzy jak tego chromu. A wszystko mogę swobodnie odrywać.
  
 

z ciekawości kliknąłem u sprawdzonego dostawcy żelaza do aut, maja nakaldki AvtoVazowe.. ciekawe jak z ich jakością.. ktos przetestuje ?
90 zl wyjdzie.. wiec jacars moze miec jakies rzemioslo, skoro cena taka jak podajesz (85).
  
 
właśnie oni 8 a znajomy kupował w starym sklepie ładowskim dał 105 i za tyle chce mi sprzedać bartku a jakie koszty przesyłki wyjdą ??
  
 
no 90 zl za sztuke nakładki w kraju + kurier do ciebie.
  
 
Jako że sprzedałem felgi(ogłoszenie z działu sprzedam można usunąć. Felgi poszły tego samego dnia) poszukuję nowych. Fajnie było by znaleźć jakieś "szprychowe" bbsy ale na 4x98 pewnie będzie ciężko więc temat jest otwarty i chętnie przyjrzę się wszystkim. Rozmiar 14/15 cali oczywiście aluminiowe. Btw. korzystał ktoś z Was ze śrub pływających i rozstawu 4x100? Jeśli tak to proszę o kontakt na priv żeby nie zaśmiecać tutaj.
  
 
4x100 na pływających wchodzi bezproblemowo.
  
 
Matigamer - szprychowe bbs masz na allegro ale drogie i malowane na złoto co jest modą albo trendem który do mnie nie trafia - tylko dla tego sam takowych nie nabyłem jeszcze. jak był fajny model felgi to: drogie, niedawno robione i te co mi się najbardziej podobały - malowane na złoto nosz kurrrrrr okazji jak na lekarstwo obecnie w serwisach aukcyjnych

W związku z tym moja irytacja sięgnęła zenitu i kupię jak się trafi okazja

Szukam obecnie oryginalnej kierownicy do 2107 - nie interesują mnie sportowe wynalazki ta którą mam niestety popękała