KUPIĘ - POSZUKUJĘ - Strona 92

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Drzwi od kierowcy, to ciężki temat do 06, a do 07 jeszcze trudniejsze.
  
 
To kup samo poszycie i daj blacharzowi wymienić.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
W ostateczności tak zrobię.
  
 
może komuś zbedny

wężyk podciśnienia od 2107...tylko oryginalny...może być aparat gaźnik albo do ekonomizera..oby jak najdłuższy...????
  
 
Kupię zderzaki do 2107- przód i tył z ładnymi chromami. Ewentualnie same listwy chromowane w bardzo dobrym stanie.
  
 
Poszukuje kupie Łade 2107 za rozsądne pieniądze, dobra blacharka jest ważna reszte sobie opanuje najchetniej silnik 1500, 5cio biegowa, wersje fińską z "okolic" lublina

Ojciec miał dwie finki teraz moja kolej miałem różne wynalazki ale nie przestałem marzyć...
dalej sprawdzam forum i czekam na oferty na:

michal-wodecki@wp.pl

[ wiadomość edytowana przez: fajtak dnia 2016-03-31 12:47:50 ]
  
 
Zakupię drzwi do 07 przeenie lewe i prawa w wmiare dobrym stanie.
  
 
Cześć.
Kupię regulowany drążek Panharda do 2107. Ktoś coś ma?
  
 
Kupię skrzynię 5 do 2103, najchętniej w stanie do włożenia od ręki ale rozważę wszystkie sensowne propozycje. Jak ktoś chciałby się takiej pozbyć to poproszę o info na pw

Pozdrawiam
  
 
Poszukiwana skrzynia 5 biegów do 2107, sprawna bez wycieków info na priv poproszę


[ wiadomość edytowana przez: MILES125 dnia 2016-04-18 09:26:35 ]
  
 
Cytat:
2016-04-18 08:52:54, MILES125 pisze:
Poszukiwana skrzynia 5 biegów do 2107, sprawna bez wycieków info na priv poproszę [ wiadomość edytowana przez: MILES125 dnia 2016-04-18 09:26:35 ]



Chyba ja ją mam. Ale ja nie ukradłem, ja kupiłem.
  
 
Kupie nabę do 2107 z 87r. Ewentualnie może być naba + kierownica.
  
 
Poszukuje grubej uszczelki gaźnika. Tej zaznaczonej na zdjęciu:


Munia nie ma, z jacarsu czekam na odpowiedz. Gdzie jeszcze mogę jej szukać?
  
 
skorpion - kraków
lada1994 czy jakoś tak na alledrogo
sodimex czy jakiś tak na alledrogo
jest jeszcze jeden ale zapomniałem jak się zwie
  
 
Szukam mostu od nivy przerobionego pod 2107. Do dostania?
  
 
A w jakim celu?
  
 
Szukam przednich drzwi (lewe + prawe) w dobrym stanie do Łady 2107 (Ewentualnie reparaturek/ całych poszyć). Najlepiej z łódzkiego
  
 
Chomij też szukałem. Ja za warszawe aż po drzwi pojechałem. Jutro jak bd mial czas wysle ci link do aukcji na allegro do drzwi.
  
 
A ja szukam zderzaków do swojej 2104. Starych nie warto ratować. W jacarsie nie mają, w poniedziałek będę wiedział na kiedy mogą ściągnąć. Może ktoś ma przypadkowo lub wie gdzie są? Mogą być używki jak w dobrym stanie.
  
 
spytaj tych co częściami handlują na allegro, często mają używki ale tego nie wystawiają,
sam często różne części z używki od Kazimierza z Muniny kupuję bo nowe są niedostępne