KUPIĘ - POSZUKUJĘ - Strona 93

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Niestety na ten moment tylko nowe, ale to nie problem. Ciężej, że trzeba poczekać aż dojadą.
  
 
Odgrzewam kotleta, kupię Ładę 2103 w bardzo dobrym stanie lub po dobrze zrobionym remoncie. Budżet uzależniony od kondycji konkretnego egzemplarza. "Projekty" mnie nie interesują. Mogę też dać w rozliczeniu Forda Capri MK III 1.6 GL (+ drugi silnik 2.0 Pinto do przekładki).
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Siema. Kupię nabę do kierownicy sportowej do łady, gruby wieloklin. Może ktoś coś ma??
  
 
Cytat:
2016-05-16 15:41:08, Broda240z pisze:
Siema. Kupię nabę do kierownicy sportowej do łady, gruby wieloklin. Może ktoś coś ma??



naba
  
 
Cytat:
2016-05-17 09:14:00, morphio pisze:
naba



Boszeeee. Adam, pokaż która z tych proponowanych jest do klasyka.
  
 
zawsze można zadzwonić i się spytać czy mają do klasyka
  
 
nie ma ktoś niepotrzebnego mocnego wałka rozrządu ?
  
 
Cytat:
2016-05-17 16:19:03, morphio pisze:
zawsze można zadzwonić i się spytać czy mają do klasyka


Odpowiadam: nie mają! Sam szukałem i temat jest do ogarnięcia praktycznie tylko przez Bartka z Rosji.
Serdecznie pozdrawiam.

Ps. chyba, że Szoko coś kitra w swoich przepastnych garażach bez dna i odsprzeda
  
 
proponuje popytać w SPORT/RALLY/TUNING sklepach
niepamiętam już gdzie ja swoją kupowałem ale właśnie jakoś tak to wyglądało
  
 
Witam.

Poszukuje pilnie skrzyni biegów kompletnej łada 110 lub ewentualnie obudowy skrzyni wtedy moze byc samara. Czy ktoś coś??
  
 
Witam kupię listwy chromowe na rynienki dachowe, grill chrom, nakładki chromowe na zderzaki przód i tył, lusterka boczne P+L do Łady 2107
  
 
Cześć.
Poszukuję albo całego licznika z 2107 bądź samego wskaźnika ciśnienia oleju z takiego licznika. Ktoś coś??
  
 
Poszukuję kompletnego hamulca przód (zacisk, jarzmo, cylinderek)od Łady 110, 111, 112 do 13 calowej felgi. Oraz silnika, może być sam słupek, 2105 lub 2107 w dobrym PEWNYM stanie
  
 
poszukuje szerokiej stali do łady. najlepiej z oponami
  
 
Cytat:
2016-06-06 20:39:55, kamikadzedriver pisze:
Poszukuję kompletnego hamulca przód (zacisk, jarzmo, cylinderek)od Łady 110, 111, 112 do 13 calowej felgi. Oraz silnika, może być sam słupek, 2105 lub 2107 w dobrym PEWNYM stanie


Przygarnę też zaciski od Samary
  
 
Cześć.
Mój kolega szuka Łady, coś sensownego za normalne pieniądze, model nieważny. Gdybyście coś wiedzieli to dajcie znać.
Pozdrooo
  
 
Witam.
Szukam dowolnego ładowskiego wskaźnika 52mm (olej/woda/paliwo). Potrzebuje właściwie samą szybkę i jej plastikowe obsadzenie - pierścień. Dlatego reszta - stan obojętny.

Proszę prv lub 506 702 15raz
Wawa - odbiór osobisty.

OLO

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
witam.poszukuję karoserii w dobrym stanie blacharskim do łady samary 2109.tel-787313491.najlepiej sms bo nie zawsze mogę odebrać.
  
 
Poszukuję pompy wody bez obudowy, do klasyka, najlepiej najszybciej żebym mógł się na zlocie pojawić. Można powiedzieć, że chcę pożyczyć, oddam tą która przyjdzie (prawdopodobnie od Bartka) pewnie gdzieś w sierpniu/wrześniu jeśli zajdzie taka potrzeba. PRIV
  
 
Witam
poszukuje do kupienia 2107 lub 2104 w normalnej cenie do 3500 tys i dobrym stanie technicznym i blacharskim