PILNIE POTRZEBNA POMOC

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak zdjąć bęben z tylnego zawieszenia bo gdzieś mi płyn ucieka i chyba coś jest nietak z łożyskiem
  
 
odkręcasz cztery śruby od drugiej strony koła albo łożysko zdejmując wcześniej kapselek - przynajmniej w kombiakach tak jest
  
 
zdejmij kolo, dekielek zabezpieczajacy, odkrec srube i beben ci zejdzie . .
  
 
a jak ten kapselek zfdjąc na siłe czy jest jakis sposób
  
 
Postukaj w niego mlotkiem to zejdzie
  
 
odkrec 4 sruby od strony amora, wtsedy zdejmiesz beben z cala piasta. jak sciagniesz kapsel, bedziesz rozbieral piaste. jak jest w porzadku to oszczedz jej tego.
zanim go sciagniesz poluznij linke od recznego.
powodzenia
  
 
Cytat:
2006-05-15 18:16:24, ESSIlux pisze:
a jak ten kapselek zfdjąc na siłe czy jest jakis sposób


plaski srubokret, kapselek ma wciecie w pewnym miejscu, znajdz je i wyjmij caly kapselek . .
  
 
troche puźno pisze ale diagnoza to cieknący tłoczek od hamulców musze go wyjąc i kupić gumki.
  
 
Cytat:
2006-05-25 19:05:13, ESSIlux pisze:
troche puźno pisze ale diagnoza to cieknący tłoczek od hamulców musze go wyjąc i kupić gumki.



Czasami pomaga wymycie samego tloczka i gumek z brudu - sam tak zrobilem i bylo ok.
  
 
ale myłeś hydrolem tak????? czy jakims innym specyfikiem
  
 
Ja wymieniałem cylinderek i powiem jedno-rozebrałem wszystko od przodu i to był błąd-nakrętka ta duża to jednorazówka a kosztuje 20zł(złodziejstwo).Jakbym odkręcił śruby od strony sprężyn to by mnie ominął dodatkowy koszt.Zdaje mi się że FLUKE dobrze radzi.