LIPIEC 2006 spot - Borsk - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ja z innej gruszki
abigaz czy moge prosić o kontakt???
  
 
I się chyba pośpieszyłem z deklaracją pobytu. Była nowa Bestia i chyba już jej nie będzie. Tydzień ją miałem nawet nie zdąrzyłem jej dobrze umyć i jebudu. Dwie głupie blondyny w zajebanym Ssang Yong z orurowaniem z przodu potraktowały mój tył bezpardonowo. Teraz zaczynam walkę z ubezpieczycielem pod nazwą Cigna. Nie wiem kuźwa co będzie i jak długo to potrwa. Ja jak na twardziela przyszło w jednym kawałku bez zmarszczki na dupsku ale chyba nie tak miało być ):

Pozdrawiam
  
 
null
  
 
No to lipa. Wiesz ile sobie życzą za użyczenie lotniska?

  
 
Ponoć 1000 zł ale mozna się dogadać, trzeba dzwonić.
  
 
Hej

Wynajęcie lotniska w dzień weekendowy to kwota 2000 zł, ale Pan Janek to bardzo uczynny i uprzejmy gość i sprawę wjazdu na lotnisko mamy już załatwioną.
Dzisiaj wieczorem dogrywam zaje…..te lokum na noclegi.
Po niedzieli mniemam, ze sprawa spotu zupełnie się już wyklaruje
  
 
Cytat:
2006-05-31 18:45:45, mayster pisze:
Hej ...ale Omegi też nie ma Jednak nie zmienia to naszego nastawienia, że będziesz i tak mile widziany


hej,
sorki, że odpisuję dopiero po tygodniu, ale chwilowo byłem offline
Omegi nadal nie ma,
jest potłuczony wczoraj pod Bełchatowem Focus
ale potwierdzam - choćby rowerem, ale w deklarowanym terminie będę na 100%
  
 
Cytat:
2006-06-09 22:13:22, 7gsi pisze:
...jest potłuczony wczoraj pod Bełchatowem Focus



Hej

Wyrazy współczucia Choć to tylko fokus
W zabobony nie wirze, ale to jakieś fatum za nieobecność na LOB Party. Bestii z pewnością nic by się nie stało
Jeszcze raz współczuje
  
 
Edytowano z powodu zdeaktualizowania się tematu



[ wiadomość edytowana przez: mayster dnia 2006-06-10 12:03:30 ]

[ wiadomość edytowana przez: mayster dnia 2006-06-10 16:14:38 ]

[ wiadomość edytowana przez: mayster dnia 2006-06-16 21:12:41 ]
  
 
Ja bym się pisał na 2 noclegi z piątku/sobotę oraz z
soboty/niedzielę. Czyli z 28/29 i 29/30.
Pokój 2 osobowy na górze. (cóż za życzenia )
  
 
Z przyjamnością przybedę w celu integracji.
Potrzebuję do realizacji tego zadania pokoj 2 osobowy pt/so i so-nd (28/29 i 29/30).

mayster, poproszę na priv dane umożlwiające wpłatę.
Z góry serdecznie dziękuję.
  
 
oczywiście potwierdzam:
2 x nocleg: 28/29 i 29/30.
1 osoba.
  
 
Witam,

Ja się deklaruje od 27 do 29 (czyli 2 noclegi 27/28 i 28/29) pokój 2-osobowy w zaciszu bo będę z małym dzidziusiem, który musi czasami spać

Jeszcze dziś dam w razie czego odpowiedź czy czasem ze mną nie będzie jeszcze 2 dodatkowych osób.

Jeśli chodzi o kase daj znać i wpłacam od razu.

Pozdro
  
 
Deklaracja Podatkowa
Sroda 26 niedziela 30
For one person
  
 
Tak jak napisałem wcześniej, deklaruje 2 kolejne osoby, czyli łącznie 4 osoby, najlepiej w pokojach 2 osobowych w terminie 27-29.

  
 
Cytat:
2006-06-10 19:15:07, ostry pisze:
Tak jak napisałem wcześniej, deklaruje 2 kolejne osoby, czyli łącznie 4 osoby, najlepiej w pokojach 2 osobowych w terminie 27-29.


Hej

Ostry sorry, przykro mi, ale powiem krótko, spotkanie jest organizowane tylko i wyłącznie dla członków LOB
Może innym razem.
  
 
Ja będę napewno 29/30 lipca. Ewentualnie 28 /29 lipca. Będę z drugą połową.
  
 
hmm, no OK, ale czy to oznacza że wszystkie miejsca w tym okresie będą zajęte. Jeśli tak to nie ma sprawy, ale jeśli nie, to ja bym nie widział w tym problemu.
  
 
no dopra
1 persona od 26 do 30.
  
 
Cytat:
2006-06-10 22:34:12, ostry pisze:
hmm, no OK, ale czy to oznacza że wszystkie miejsca w tym okresie będą zajęte. Jeśli tak to nie ma sprawy, ale jeśli nie, to ja bym nie widział w tym problemu.


Hej

Dokładnie tak jak napisałeś, co wynika raczej z Twojego punktu widzenia.
My staramy się trzymać wspomnianej zasady z uwagi, że są to spotkania klubowe, a nie ot taki sobie ogólno dostępny piknik.