Jadę straszyć do ... - Strona 29

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2012-08-03 11:09:36, krzychu_ch pisze:
... 12-15 okolice Piszu



Udanego wypoczynku na Mazurach. Kolega jedzie w moje rodzinne strony

Pozdrawiam
Michał
  
 
Cytat:
2012-08-03 00:00:46, Michal7e91 pisze:
04.08 - 18.04 Wicie nad Morzem.



A Ty co?
8 miesięcy nad morzem
Reumatyzmu się nabawisz


Cytat:
2012-08-03 14:29:10, Michal7e91 pisze:
Udanego wypoczynku na Mazurach.
Kolega jedzie w moje rodzinne strony
Pozdrawiam Michał



Ano tak wyszło.
Znajomy ma rodzinkę i "włości" na Mazurach a my przy okazji chcemy zwiedzić Borne Sulinowo i Wilczy Szaniec
  
 
W piątek wyruszam na wakacje.Jadę do miejscowości Stara Wieś.Byłem tam w ubiegłym roku.Niewiele jest tam atrakcji a raczej ich niema.Niema za to oszołomstwa łasego tani popis i darcie gumiaka po pijaku.
Warunki zakwaterowania w apartamentach na świetnym poziomie.Jadę tam z małymi dziećmi więc jest to priorytet.
  
 
Pułtusk jutro. Niestety nad Morze lipa. Pogoda kiepska. Działeczka za Serockiem jak do tej pory i zwiedzanie okolicznych miast
  
 
Od niedzieli okolice Stuttgartu.
  
 
Dojechałem Jak czasu wystarczy to i fotki z załadunkiem na pięć osób wkleję.


Może założyć osobny temat np Ostatnie wakacje z Esperakiem?

[ wiadomość edytowana przez: gafcio dnia 2012-08-17 21:19:50 ]
  
 



Tak oto załadowany dojechałem do celu.Na miejscu aktywnie korzystam z rowerów.Nie jest to najzłomowniejszy samochód na terenie ośrodka.Na głowę bije go Uno sąsiada.
  
 
Szkoda, ze ja nie mam złotego koloru. Rdza dobrze się kamufluje na złotym Chociaż na moim też za bardzo jej nie widać
Wracając do tematu.
Sobota : Nałęczów, Wąwolnica i być może Kazimierz Dolny i Puławy.

[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2012-09-21 11:53:13 ]
  
 
Wąwolnica okolice Lublina. Tylko na kilka godzin. Wyjazd popołudniu i powrót około północy.
  
 
A. Małe sprostowanie. Ze względu na pogodę tego dnia i tej nocy odpuściłem sobie wyjazd z oponami letnimi. Chyba dobrze zrobiłem.
  
 
Od paru dni można mnie spotkać w Łebie. A za tydzień jak pogoda pozwoli Bukowina lub Białka Tatrzańska. Wszystko przemierzamy naszym Esperem. Dziwne trochę, że jeszcze nikt mnie nie zauważył na trasie.
  
 
Od 12 Sierpnia straszę w Dąbkach. Spotkać mnie będzie można na plaży A wieczorem lub w nocy w Villa Marina

[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2013-07-25 08:35:59 ]
  
 
Cytat:
2013-07-17 21:01:08, slawek_p pisze:
Od paru dni można mnie spotkać w Łebie. A za tydzień jak pogoda pozwoli Bukowina lub Białka Tatrzańska. Wszystko przemierzamy naszym Esperem. Dziwne trochę, że jeszcze nikt mnie nie zauważył na trasie.



Tak jak było założone najpierw morze potem góry. I wszystko naszym niezawodnym esperaczkiem. Szkoda tylko, że mnie nikt nie zauważył
  
 
Cytat:
2013-07-25 08:35:14, Ikarus260 pisze:
Od 12 Sierpnia straszę w Dąbkach. Spotkać mnie będzie można na plaży A wieczorem lub w nocy w Villa Marina [ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2013-07-25 08:35:59 ]



Cytat:
2013-07-30 12:23:14, VEndriuV pisze:
Witam, zamierzam pod koniec (ok 20) sierpnia wybrać się nad morze. Do "wsi" Dębki. Czy może wybiera się ktoś w te okolice ? Lub czym najlepiej tam dojechać ? Widzę, że pociag jest 10 km od tej wioski. Więc nie ma tragedii, ale jednak 11 h w pociagu nic ciekawego tyle, że w miarę tanio wychodzi, bo ok 75 zł.



czyżby razem
  
 
Cytat:
2013-07-30 21:13:48, markon pisze:
czyżby razem


Niestety będą kawałek od siebie - Dąbki i Dębki to nie to samo Maniek
  
 
Cytat:
2013-07-30 21:13:48, markon pisze:
czyżby razem



Idę na rękę i będę tam od 13 To już bliżej 20
  
 
Od 4-08 jestem w Ustce 14 dni więc sialalalala
  
 
my od 17.08 do 24 jesteśmy w Stasikówce
  
 
Jadę do Wawki w poniedziałek. Ale tylko na chwilę.
  
 
O. Zapomniałem o tym wątku. Z poniedziałku na wtorek o 1:30 jadę do Wrocławia. Też tylko na jeden dzień. Z Wrocławia wyjazd do Warszawy około 17.