Prośba do Warszawiaków

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czesc,

Mam do Was prośbę. Muszę przygotować bazę warszawskich mediów. Chodzi mi o media, które podają informacje dotyczące stolicy. Zalicza się do tego prasa płatna i darmowa, rozgłośnie radiowe, telewizje. Mogą to byc ogólnopolskie media typu Wyborcza + dodatek warszawski, warszawska TVP3, telewizja Aster City itd.
Prosiłbym Was o wypisanie nazw, które przychodzą Wam do głowy.

Z góry dziękuję,
Matys
  
 
To co mi przychodzi do głowy to:

Lokalne dodatki do prasy np. Wyborczej, Superexpresu
Darmowe gazety rozdawane na chodnikach: Metro, Metropol, Echo Miasta.
TVP3, lokalne televizje w kablówkach no i oczywiście radia.
  
 
radio praga, głos południa (czasopismo mieszkańców willanowa, stegien i ursynowa), gazeta życie warszawy (chyba jeszcze jest wydawana), radio mazowsze...
  
 
Dzieki Panowie za informacje. Z tego co pamietam z Zycia Warszawy wyodrebnilo sie kiedys Zycie pod redakcja Wolka. Istnieje to jeszcze? Ma ktos jeszcze jakies inne pomysly ?

Arecki, pisales o telewizjach kablowych. Znasz jakies nazwy ? Jak bede mial nazwy to bede mogl sobie wyszukac ich strony i zebrac adresy.
  
 
Cytat:
2006-06-21 20:34:42, 83matys pisze:
Arecki, pisales o telewizjach kablowych. Znasz jakies nazwy ? Jak bede mial nazwy to bede mogl sobie wyszukac ich strony i zebrac adresy.



No qrcze nazw to nie znam, nie używałem i nie używam kablówki, słyszałem tylko że lokalne osiedlówki miały jakieś tam swoje programiki. Jakby co to popytam w robocie i może ktoś coś zapoda.

Dla uzupełnienia poprzedniej wiadomości jeszcze garstka tytułów lokalnej prasy:

Białołęka - Echo Nadwiślańskie
Bielany - Echo Nadwiślańskie
Mokotów - Południe Głos Mokotowa, Ursynowa, Wilanowa
Ochota - Informator Ochoty i Włoch
Praga Południe - Mieszkaniec
Praga Północ - Warszawska Praga - Echo Nadwiślańskie
Nowa Gazeta Praska
Rembertów - Mieszkaniec
Targówek - Echo Nadwiślańskie
Ursynów - Południe Głos Mokotowa, Ursynowa, Wilanowa
Wawer - Mieszkaniec
Wesoła - Mieszkaniec - EKO-U Nas - pismo lokalne Starej
Miłosnej
Wilanów - Południe Głos Mokotowa, Ursynowa, Wilanowa
Włochy - Informator Ochoty i Włoch
Wola - Wola Moja

  
 
Dzięki wielkie za pomoc, jeśli coś się jeszcze komus przypomni to będę wdzięczny.