Mocowanie Znaczka Licencja Fiat ;)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Mam dosyć ważną sprawę nie cierpiącą zwłoki Mógłby mi ktoś kompetentny podać dokładne wymiary A,B i C ? Fotka oczywiście ukazująca dziurki do mocowania znaczka na samochodzie Korozji Pozdrawiam i z góry dziękuje za odp.

  
 
hehe
wymiarów dokadnych nie pamiętam ale pterock powiniem je znać bo statnio zakładał taki znaczek
  
 
hmmm... ja robiłem otworki "na oko" na podstawie zdjęć. jutro zmierzę dokładnie to napiszę. zobaczymy jakie mam "oko"

mam za to inne pytanie dotyczące tego znaczka: czy tam powinny być jakieś tulejki, w które trzeba go wcisnąć?
  
 
wydaje mi sie ze tam gumeczki byly....choc moze sie myle. ale najlepiej na czyms to cale zlapac co woda niepodejdzie i wogole neibedzie syfu
  
 
Nic tam nie ma, po prostu dziury w blasze. Żaden brud tam nie podejdzie bo z reguły fabryka/właściciele zalewali to zabezpieczeniem i znaczek był jak wklejony. Trzyma się od wewnątrz na zapinkach albo w wersji z gwintem na nakrętkach. Ale co ja tam wiem
  
 
a jak te zapinki wyglądały? bo ja mam wersję bez gwintów i bez zapinek a wkleić to wkleję to sobie na taśmę dwustonną do listew i na bank będzie się trzymać
  
 
Zapinki-wciskane na grzybek wystający ze znaczka, są w kształcie "miseczki" z otworem i trzema nacięciami na obwodzie.... zwykle białe
  
 
no to byłem i zmierzyłem. A = 80mm C ~ 80mm. żebyś nie miał za łatwo to wymiaru B Ci nie podam, bo zapomniałem ale tak to u mnie wygląda:
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
Hmm "na oko to chłop w szpitalu umarł.." Jak nie będzie precyzyjnych to twoimi się zasugeruje, ale czy może ktoś dać wymiary z orginału ? Pozdrawiam
  
 
No dobra, przestanie lać to pójdę zmierzyć.
  
 
przecie nie leje, ładna pogoda jest... ciepełko... w domku
  
 
szukam takiego znaczka, nie ma nikt na zbyciu?
  
 
Panowie byłby mnie ktos w stanie poratowac wymiarami mocowań znaczka na błotniku? Pozdrawiam
  
 
Proszz.