Kopiowanie filmów - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przedłużę ten temat aby nie zakładać kolejnego podobnego.

Do jakiego formatu konwertujecie filmy aby nie tracić na jakości takiego filmu ???
Wczoraj miałem 3 ciekawe ujęcia z drogi ale po zmniejszeniu rozmiaru stracił na jakości. Macie jakiś program aby nie tracić na jakości ???
Ja używam do cięcia VirtualDub, a jako konwertera Any Video Converter.
  
 
Ja proponuję
ALLConverter PRO - niby płatny, ale serial bez problemu idzie dostać.
A format to najlepiej AVI lub MPG. Możliwe, że juz po edytcji program zapisuje w marnej jakości.

Przy tym programie nie widziałem większej straty na jakości czasem trzeba zobaczyć w ustawieniach jak jest .
  
 
Będę kombinował.
Ja konwertuje do MPEG-I
VirtualDub mi taki format obsługuje. Muszę zrobić test innych formatów, czy pójdą na nim.
  
 
Nie wiem z czego na co chciałbyś przekonwertować, ale ja niegdyś bawiąc się w konwertowanie z mkv na format dvd używałem Avi2DVD+CCE lub Convertx2DVD. Ważniejesze od konwetera są kodeki użyte do konwersji.
  
 
Cytat:
2012-06-25 12:46:38, Ikarus260 pisze:
Będę kombinował. Ja konwertuje do MPEG-I VirtualDub mi taki format obsługuje. Muszę zrobić test innych formatów, czy pójdą na nim.



Jeśli już to konwertuj do MPEG-2 - to jest jakość DVD (720 na 576) , MPG 1 ma niestety obciecie o ile pamiętam 320 na 280.
Wiec tracisz na jakości już przy samej konwersji.

Jeśli umiesz obsłużyć Vduba to nie szukaj innych programów, ma on sporo możliwości.

Czym nagrywałeś fimiki (format) i w jakiej rozdzielczości ? to jest kluczowe pytanie.