[ot] Dobre klucze i narzędzia - jakie kupować? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a czy to wazne?? cena zadko jest wyznacznikiem jakosci
kosztuje niemało jak na moja kieszeń, ceny nie bede podawał zeby potem ktos sie nie sugerował nią i głupot nie wypisywał "ze niby sie zna" Jest niedostepny w polsce chyba ze ktos sprowadzi sobie Produkja niemiecka


[ wiadomość edytowana przez: Vyzn-R dnia 2007-02-23 13:59:12 ]
  
 
pytam bo mi sie podobaja na moje oko tak kolo 250 zl?
  
 
za 250zł to można honitona kupic :}


[ wiadomość edytowana przez: Koniu dnia 2007-02-23 14:49:23 ]
  
 
to kiepskie oko masz
  
 
około 600 złoty na pewno kosztuje wygląda solidnie.
ja za swój husky zestaw zapłaciłem 4 lata temu 200 dolców
  
 
kosztowały troszeczke mniej niz 600zł ok 400 Grzechotki sa rozbieralne wiec da sie wymienic w nich bebechy w razie czego, reszta tez jest ciekawie pomyslana i widac ze było to z głową robione przedchwila bawiłem sie grzechotką i całą swoja mase na nim praktycznie powiesiłem i wytrzymała Na nakretce zostały ładne slady a po kluczu nie widac ze w ogóle nic... nawet ryski nie ma
  
 
łizni za taka sumę to sie nawet nie zastanawiaj!!
  
 
no Kluczyki juz mam na chacie
  
 
Odkopuje znowu bo tez chce kupic jakis polprofesjonalny zestaw kluczy. Typowe zestawy 94 szt. zaczynaja sie od 150 zl a Honitona mozna kupic za 240.
Ja sie zastanawiam czy kupic Honitona czy moze taka "podrobke"

EINHELL

Kosztuje tylko 20 pln wiecej niz najtansze zestawy a Einhell to raczej przyzwoita firma, kojarze np. elektronarzedzia. Ktos moze ma taki zestaw? co o tym myslicie?
  
 
Wiesz co nie powiem ci jakie są te EINHELL-e ale polecam STANLEY-a dostałem w zeszłym roku od ojca ten zestaw stanley i zasada jest taka albo odkręcisz albo urwiesz śrubę kiedyś złym kluczem odkręcić chciałem u ojca kolektor obrobiłem śrube i dopiero tym nabiłem ją i poszło Zamiast tamtych weź może to co stanley2 za tą cene uważam że się opłaca 200 zł różnicy jest na korzyść allegro w stosunku np do Praktiker-a
  
 
Ja bym dołożył 100 i kupił honitona.
  
 
Chyba kupie wlasnie Honitona za 239, to tylko 75 wiecej niz Einhell a Stanley jest jednak drozszy za porownywalne zestawy.

Dzieki!
  
 
A co sądzicie o kluczach firmy YATO ? Tak oglądałem to wydają się solidne i cena przystepna, nieznam sie kompletnie ale w przyszllym roku musze sobie wyposażyć garażyk a z kluczy to płaskie oczkowe od 6 do 34.... kosztuja chyba 240zł? jakos tak no i inne duperele kupic bedzie trzeba a wolalbym jednej firmy miec zeby pozniej tata mi niezakosil i powiedzial ze to jego...
  
 
yato nie sa zle

ja uzywam w warunkach amatorskich i jestem zadowolony z tym ze uzywam glownie kluczy nasadowych a tych maja szeroki wybor dlugie krotkie szeciokatne dwunastokatne chyba od 3 mm na 1/4' trzpien po 34 na 1/2' i chyba jeszcze wiecej na 1'

zaopatruje sie tutaj

i sa niezle ceny generalnie

brakuje mi tylko kluczy calowych ale moze i takie uda sie zalatwic
  
 

  
 
Osobiście używam nasadowych honitona i stanleya i różnicy nie widze ,bo jeszcze żadnego nie zakatowałem ...jeszcze , z płaskich natomiast stanley i marketowe (tymi sie lepiej kreci na swobodnie bo nie są tak spasowane ) .Co do narzędzi zasada jest prosta jeśli dobre tylko Cr-V bo innymi to można tylko krzywdę zrobić sobie , śrubie, i na wyklinać na cały tydzień z góry. warto sprawdzić czy nasadki są radełkowane bo ułatwia to prace .
  
 
z wymienionych tutaj kluczyków to bym jedynie polecił honitona tylko prawdziwego nie podróbe i najlepiej 12-kątne , a jak już ktoś ma wymagania to polecam klucze HK z dożywotnią gwarancją sam takich używam i dopiero umarło pare sztuk ale warunki sa ekstremalne a reszta tych wynalazków wysiada tylko że cena robi swoje
  
 
Honitona uzywam w pracy, Yato uzywalem w poprzedniej firmie. z tanich narzedzi to komplet Luxa w warunkach garazowych amatorskich dobrze sie sprawuje (plaskie). teraz uzywam kluczy plaskich KUZNIA i nie narzekam.
  
 
Yato uzywamy u mnie w robocie przy karton gipsach (miary, noze stubowkrety itp). Jestem zadowolony cena i zywotnoscia.
  
 
A czy ktos uzywa narzedzi firmy TOPTULl (nie toptool )
, bo wydaja mi sie calkiem dobrze wykonane, ceny hmm rozne, zaleznie od rodzaju klucza... bardzo duzy wybor pochylen/ kątów/dlugosci płasko oczkowy klucz potrafi nawet 40dychy w detalu kosztowac...

zestawy kilku elementowe w cenach 180-300zl zalezy od modeli..


pzdrv